0
clear
  • Goupchn БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена Coax Кабел 1.6 ft 50Ohm UHF PL-259 Машки да Машки Коаксијален Кабел за RG58 за Шунка, БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена Аналитичар, Лажна Оптоварување, SWR
  • -20%
  • -20%
Goupchn БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена Coax Кабел 1.6 ft 50Ohm UHF PL-259 Машки да Машки Коаксијален Кабел за RG58 за Шунка, БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена Аналитичар, Лажна Оптоварување, SWR

Goupchn БЛАГАЈНИЧКИТЕ Радио Антена Coax Кабел 1.6 ft 50Ohm UHF PL-259 Машки да Машки Коаксијален Кабел за RG58

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, атарот на оптоварување и SWR метар.Тоа е исто така одлична за е радио за автомобил, како и Jeep Wrangler JK, Jeep TJ, Тојота Такома.CB кабел е направен на конзервирани бакар внатрешниот проводник со бакар конектори, кој може да му одолее на оксидација и отпорност на подобро.Висок квалитет и ниска загуба.Должина : 1.6 ft.Отпорност : 50 Ohm.На плетенка shield е направен од 96 x 0.12 x 0.14 милиметри алуминиумска жица која ја направија оваа скокач кабел ниска загуба и максимална заштита на сигнал во тек на пренос.По тестирање нема очигледна swr се зголемува.Оваа UHF коаксијален кабел, ниту воведува статички електрицитет, ниту произведува мешање додека се поврзувате на БЛАГАЈНИЧКИТЕ да SWR метри.Гаранција : се Надевам дека можете да бидете задоволни со нашата коаксијален кабли.Ние се обезбеди гаранција на 30-ден замена или рефундирање за било каков проблем и 1 година гаранција.Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЗГОЛЕМЕТЕ ја ВАШАТА БРАДА РАСТ НА движење Поради својата корисна големина, може да имаат Activator брада се

????【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : дрвена рамка структура на нашите виси птица хранење сад играчка е направен од

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

【Димензија】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : 13 Конци по инч, Груб Навој (unc завршетоци со); Екстериер Крај : Светол Фи

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 18.89 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

★ Тип На Производ : Висока Јачина На Месинг Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет ★ Пакет Детали : В

Нежно притиснете го апликатори во вертикален агол против кристал за 15 СЕКУНДИ ????КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : брзо

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 42.5 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

Замена Активира Копчето L2 R2 за Playstation 5 PS5 Контролер.Компатибилен со : PS5 контролер.Издржливи : Изработени

Може да биде исполнет со или Nyjer Семе или Диви Финч Храна.Се користат со KAYTEE Финч Фидер Станица да уживаа

Брзо ги обесхрабрува миленици од земјите во развој лоши навики.Безбедно, нисканапон на батеријата упра

100% Полипропилен ултра тешка работна површина.Се лизга и пропадна отпорни влакна.Супериорна удобност cu

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

Тешки вратата затка е совршен за користење во индустриски / комерцијални средини.Издржливи гумена кон

Лесен за употреба и надвор од кутијата;RT15 мини воки токи се направени од издржлив материјал; можат да го

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Еве еден магичен сирена во собата за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински п

Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред Сите што треба е само две рачни радија и п

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Но

2 мл.едб на КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИНА Брада balm 1 мл.dropper шише на ГРОБОТ ПРЕД да се ИЗБРИЧАТ КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИ

Специјално и токму дизајн за Xbox Еден Контролер.Таа изгледа прекрасно и кул на вашиот Xbox Еден контролер.О

Оваа детска кујнски сет има појавување на парчиња во секој рецепт и да се направи безбедно, нетоксични,

Нашите цинк gummies се глутенслободни и не содржат вештачки вкус или со Засладувач.На цинк во цинк gummies е тр

Тема Големина : 5 / 818 Пакет од 6 Aerospace Quality, 304 од не ' Рѓосувачки Челик, СлободниВодење Влошки...

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

Please wait...