0
clear
  • Commercial 20.5-Инчен Lambswool Duster - 6-Пакет
  • -20%
  • -20%
Commercial 20.5-Инчен Lambswool Duster - 6-Пакет

Commercial 20.5-Инчен Lambswool Duster - 6-Пакет

DEN 977.52

Достапност
Достапно за нарачка

6-пакет на ултра-меки прашина направен од 100% Австралиската lambswool.Ќе не нула површини; прави и се заклучува во прав за брзо, ефикасно чистење.Долга дрвена рачка овозможува удобно, лесни се одржи и нуди продолжен дофат.Идеален за отстранување на прашина од мебел, фигурини, ТВ екраните, музички инструменти, како и други дом или канцеларија површини.Мерки 20.5 инчи долг; поддржан од страна на Основите ограничена од една година гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер глава : На duster глава е направен од микрофибер, која може да се доста издржливи, апсорпција на

Користење на дебели нечистотијаграбање гребени и бразди, нашиот моќен сув убедливо облека оставете го

Ова е telescoping duster се користи за да се одржи и да се отстрани прашина, да ги задржи вашиот дом или канцелари

[2 Прашина] Екстра долг 100" & Мини Компактен 32".Долго за висок домет, Мини за Тесен Агол, Темелно да се Исчис

НАДВОР ВРШИ пердув duster, бидејќи тоа го задржува прашина од кои лебдат во воздухот.МНОГУ БРЗО И ЛЕСНО Да с

Се носат на паркови,партии,датуми,филмови,и многу повеќе.28" Хип : 81101cm / 31.Премиум материјал : Ова Панталон

Ве молиме да земете во реалниот како стандард Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чи

Направен од висок квалитет, овој удар е рѓа отпорен и издржлив.Мала големина и лесни, тоа е погодно да се

Микрофибер РаководителКој иновативни сплит влакна технологија, како И duster статични adsorbs прав, полен и к

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

Овие четки се одлична за чистење на прашина од крек и агол простори.Совршен за тастатури, табла, инструм

Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат Не постојат други предмети во производот фо

Производителот гаранција може да не се применува.Привлекува и стапици до три пати повеќе прашина и влак

На врвот за заклучување на аикидо може да биде лесно да се поврзани со два snowboards да покровителство на со

Така што секогаш ќе се чувствувате удобно додека ги користите нашите duster.Оваа duster е одлична опција за до

На microfibers може цврсто adsorb мали прашина и влакна 【МултиКористете Функција Duster】 : Чистење за доказ, таван

Карактеристики : Материјал : ултрафини влакна и мека materials Size : како на сликата shows Color : Gray Quantity : 8 Package вклу

Освен за прашина четка, не постојат други предмети во производот фотографии Поради некои грешки во прир

Опремени со долга рачка, која е ергономски и лесно да се чисти високи објекти.Ве молиме да земете во реал

Овие четки се одлична за чистење на прашина од ролетни и многу други работи.Одлично за дрво, ролетни, тав

Може и директно да се чисти од прашина отстранување четка со вода, и потоа се присилува тоа се исушат да

Please wait...