0
clear
  • Mophorn Base Сандер 1200W, Автоматски Вакуум Систем Електрични Base Сандер,Променлива Брзина 1200-2500RPM, со Носи Вакуум Торба,6 компјутери Пескарење Дискови,Системот за Собирање
  • -20%
  • -20%
Mophorn Base Сандер 1200W, Автоматски Вакуум Систем Електрични Base Сандер,Променлива Брзина 1200-2500RPM, со Носи Вакуум Торба,6 компјутери Пескарење Дискови,Системот за Собирање

Mophorn Base Сандер 1200W, Автоматски Вакуум Систем Електрични Base Сандер,Променлива Брзина 1200-2500RPM, со Носи

DEN 2063.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Издржливи Структура & Ефикасност : Изградени на премиум пластични школка, ова електрична base сандер е издржлив за долгорочна употреба. 6 ниво, променлива брзина : 1400-3100 r/мин.Можете да се обидете сами наместо да плаќаат некого да стори доработка.Тешки-Должност Пескарење Глава : електрични рака сандер има уникатна четка подлога, апсорпција на прашина целосно и заштита на ѕидот.Четка сегмент е монтажни за подобро песок до работ.Автоматски точни хоризонталната девијација.Sandpaper Дијаметар : 8.86 инчен/225 mm.Ергономски Рачка : ѕидот сандер за сликарство е погодно за base пескарење со задебелена, против пролизгување, и изолирани рачки.Ергономски рачки се вклопи удобно.Лесно да се работи со достапни прекинувачи.Силна Моќ & Додатоци Ова base сандер е опремен со 1200 W бакар мотор, обезбедување на ефикасна моќ за base пескарење.Тоа доаѓа со 6 base sandpaper, 3 m прашина црево, и очила, јаглерод четки, и собранието tools.Голема Флексибилност : алатката е погодна за брусење и полирање base, тавани, внатрешни и надворешни ѕидови, лепила, и лабава гипс, и за комерцијална и приватна употреба.Тоа е идеален за почетници, домаќинствата, или професионални пескарење работни места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа е идеален за мелење на внатрешни ѕидови , плафон, надворешниот ѕид, коридор, итн.Она што е уште поважн

⚡⚡PROSTORMER BASE САНДЕР⚡⚡ ????【Автоматско Вакуум Систем】На Prostormer base сандер е опремен со прашина торба и има

ИНОВАТИВНИ : Не само што се спаси од нередот од страна пескарење, CUBEWAY base сандерс со вакуум приврзаност и

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

На Комплетен Пакет Има многу повеќе од само сандер во оваа група.Секое време си работат во нисковидливо

На Логан F2002 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F2002 го заменув

Please wait...