0
clear
  • uxcell Микро Лажичка 140mm Нерѓосувачки Челик Reagent Земање на примерок за Лабораториски Лажица Spatulas за Лабораторија 10Pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Микро Лажичка 140mm Нерѓосувачки Челик Reagent Земање на примерок за Лабораториски Лажица Spatulas за Лабораторија 10Pcs

uxcell Микро Лажичка 140mm Нерѓосувачки Челик Reagent Земање на примерок за Лабораториски Лажица Spatulas за Лабораторија

DEN 203.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Size] : Вкупна Должина : 140mm / 5.51 инчен; Лажица Max Width : 15mm / 0.59 инч. [Материјал] : Изработени од нерѓосувачки челик материјал, рѓа отпорни, трајни и reuseable. [Посочи шефот] : Еден посочи главата е лесно да се лажичка од подлабоко во шишиња и тегли со мали отвори. [Applicaiton] : За пренесување на прав или други зрнести материјали во лабораторија. [Пакет содржина] : 10 x Микро Лажичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висок Квалитет трајни производи за сите временски услови 5 бар упатуваа шема подобрување на силата на а

????【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : дрвена рамка структура на нашите виси птица хранење сад играчка е направен од

Тешки вратата затка е совршен за користење во индустриски / комерцијални средини.Издржливи гумена кон

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

16pcs високо корисни и врвен квалитет на Приклучокот Тема Поправка Алатки.Убав инструмент комплет за попр

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

Овие вратоврска падови се за F150 задните дупки,B07 V35 TGV9 и B07 V425 TTC се за пред дупки.Силна & Тешко : СИТЕ метал (

【Димензија】1 / 2"13 Ореви.Тема Тип : 13 Конци по инч, Груб Навој (unc завршетоци со); Екстериер Крај : Светол Фи

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

【Ефективни амбуланта корегирање Апликатори】 Можете да DIY вашата облека, капи, чорапи, панталони, и било

100% Полипропилен ултра тешка работна површина.Се лизга и пропадна отпорни влакна.Супериорна удобност cu

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Но

Еве еден магичен сирена во собата за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински п

Патентирана целосно foamed капак креира цврсти ѕид помеѓу надворешниот алуминиумска слоја за спречување

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за со

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

Please wait...