0
clear
  • Чаша Кафе, Пиење Кафе, Чаша за Кафе Кригла Слободни Безбедно за Пиење Алкохол за Секојдневно Пиење(#1)
  • -20%
  • -20%
Чаша Кафе, Пиење Кафе, Чаша за Кафе Кригла Слободни Безбедно за Пиење Алкохол за Секојдневно Пиење(#1)

Чаша Кафе, Пиење Кафе, Чаша за Кафе Кригла Слободни Безбедно за Пиење Алкохол за Секојдневно Пиење(1)

DEN 784.80

Достапност
Достапно за нарачка

BOROSILICATE СТАКЛО : Висок borosilicate стакло, слободни, алкално слободни метал оксид, најчесто се користи во бебешките шишиња.SAFE МАТЕРИЈАЛ : Алтернативни топла и ладна без да пука.Тоа е најчиста и најбезбедно материјал познат да дојде во контакт со вода.НЕМА ДА ПУКНА : Висок borosilicate стакло може да издржи температура разлика на -20℃-150 ℃.Исплакнете директно во врела вода по замрзнување, без да се пука.ЗА СЕКОЈДНЕВНО ПИЕЊЕ : Тоа може да се користи како обична чаша вода за секојдневно пиење како чај, кафе, млеко, алкохол, итн.ВИСОК КВАЛИТЕТ BOROSILICATE СТАКЛО : Направен од висок квалитет на borosilicate стакло, фино обработени, издржливи и отпорни на топлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Професионален високојаглерод, од не ' рѓосувачки челик фалсификувани ножеви со рачки од нерѓосувачки ч

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

Овие вратоврска падови се за F150 задните дупки,B07 V35 TGV9 и B07 V425 TTC се за пред дупки.Силна & Тешко : СИТЕ метал (

❤ БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ : Дрвена кутија обоени молив цртање собата е без штета за Децата и Тинејџерите.Сите

2 мл.едб на КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИНА Брада balm 1 мл.dropper шише на ГРОБОТ ПРЕД да се ИЗБРИЧАТ КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИ

Тешко е доволно за да се заштити вашиот кревет—мека доволно да се заштити вашиот товар.На Dura Grip HD Antiпроп

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 42.5 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

100% Полипропилен ултра тешка работна површина.Се лизга и пропадна отпорни влакна.Супериорна удобност cu

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Тивко и Моќни Ротационен Мотор】Ангажирани Со моќен ротационен мотор и цврсто поврзана заби на сечило

Лесен за употреба и надвор од кутијата;RT15 мини воки токи се направени од издржлив материјал; можат да го

Please wait...