0
clear
  • AZDENT Стоматолошки Ортодонтски Ligature Врски за Протези Загради Мулти-Боја 1000pcs Стоматолошки Еластична Гума Бендови O-прстени Стоматолошки Ligature Врски
  • -20%
  • -20%
AZDENT Стоматолошки Ортодонтски Ligature Врски за Протези Загради Мулти-Боја 1000pcs Стоматолошки Еластична Гума Бендови O-прстени Стоматолошки Ligature Врски

AZDENT Стоматолошки Ортодонтски Ligature Врски за Протези Загради Мулти-Боја 1000pcs Стоматолошки Еластична Гума

DEN 177.12

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд : AZDENT Стоматолошки Бендови Латекс слободни безбеден за пациентите чувствителни.Материјал : Медицински гумени со висока цврстина и еластичност.Функција : За Стоматолошки Ортодонција третман,нежно и постојано сила и добра меморија.Големина : Надворешниот дијаметар : 3.1 mm;Внатрешен дијаметар : 1.1 mm;Дебелина : 0.65 mm Package.Пакет Листа : Секој пакет вклучува 1000ties(50 врски по стап/20 стапови по пакет).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред Сите што треба е само две рачни радија и п

Модел : Exquistite помине декорација вклучуваат 12 различни модели, ви помогне да се создаде уникатен DIY нокти

Овие вратоврска падови се за F150 задните дупки,B07 V35 TGV9 и B07 V425 TTC се за пред дупки.Силна & Тешко : СИТЕ метал (

【Модел за поддршка】ABBREE PL2303 Трибенд Чип ВозиСлободен Кабел Компатибилен со Baofeng ТриБенд двонасочна Рад

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 42.5 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

ЗГОЛЕМЕТЕ ја ВАШАТА БРАДА РАСТ НА движење Поради својата корисна големина, може да имаат Activator брада се

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 18.89 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Но

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Брзо ги обесхрабрува миленици од земјите во развој лоши навики.Безбедно, нисканапон на батеријата упра

2 мл.едб на КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИНА Брада balm 1 мл.dropper шише на ГРОБОТ ПРЕД да се ИЗБРИЧАТ КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИ

✅ Јама Posse е Светло Закачалката е совршен додаток за работилница, гаража, или приколка! ✅ Се задржи оваа

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за со

Може да биде исполнет со или Nyjer Семе или Диви Финч Храна.Се користат со KAYTEE Финч Фидер Станица да уживаа

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Please wait...