0
clear
  • Lemeya 6 Парчиња Бифтек Ножеви Сет од 6,од не ' Рѓосувачки Челик Стои Бифтек Нож,Ултра-Остри Serrated Бифтек Ножеви-10 Инчен,Огледало Полиран,машина за миење Садови Безбедно(6
  • -20%
  • -20%
Lemeya 6 Парчиња Бифтек Ножеви Сет од 6,од не ' Рѓосувачки Челик Стои Бифтек Нож,Ултра-Остри Serrated Бифтек Ножеви-10 Инчен,Огледало Полиран,машина за миење Садови Безбедно(6

Lemeya 6 Парчиња Бифтек Ножеви Сет од 6,од не ' Рѓосувачки Челик Стои Бифтек Нож,Ултра-Остри Serrated Бифтек Ножеви-10

DEN 477.36

Достапност
Достапно за нарачка

【СУПЕР ОСТРИ И СЕЧЕЊЕ без НАПОР】На зачукуваше бифтек ножеви функција исклучително остар нож изработен од специјален челик сечилото.На serrated работ лесно се минува низ хрупкави надворешноста на скара стекови, додека плови низ вкусен месо-како путер. 【ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК】Направени од 18/10 нерѓосувачки челик, не-токсични и невкусна, корозија-доказ, и отпорни на топлина.Голема тежина, стилски изглед, и прекрасна рака чувство сите каже пристоен квалитет. 【ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН】стои справи прави да се чувствуваат поудобно кога се користи тоа.Рачката е дизајнирана според упатство навики и е многу труд за заштеда да ја користите. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】машина за миење Садови безбедно.Полирање носи мазна површина што е отпорен на цврста храна останува.Чистење е бриз по секоја употреба.Избришете ја сува веднаш, не се впие во вода за долг период на време. 【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА БИФТЕК НОЖ го ПОСТАВИТЕ】Овие ножеви се погодни за вечери, забави, свадби, совршен помошник за СКАРА, готвачи, комерцијални кујната, го прави голем дар презентирани за семејството и пријателите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

Нежно притиснете го апликатори во вертикален агол против кристал за 15 СЕКУНДИ ????КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : брзо

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

BOROSILICATE СТАКЛО : Висок borosilicate стакло, слободни, алкално слободни метал оксид, најчесто се користи во бебе

Оваа детска кујнски сет има појавување на парчиња во секој рецепт и да се направи безбедно, нетоксични,

16pcs високо корисни и врвен квалитет на Приклучокот Тема Поправка Алатки.Убав инструмент комплет за попр

❤ БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ : Дрвена кутија обоени молив цртање собата е без штета за Децата и Тинејџерите.Сите

2 мл.едб на КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИНА Брада balm 1 мл.dropper шише на ГРОБОТ ПРЕД да се ИЗБРИЧАТ КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИ

Специјално и токму дизајн за Xbox Еден Контролер.Таа изгледа прекрасно и кул на вашиот Xbox Еден контролер.О

[Size] : Вкупна Должина : 140mm / 5.51 инчен; Лажица Max Width : 15mm / 0.59 инч [Материјал] : Изработени од нерѓосувачки че

Лесен за употреба и надвор од кутијата;RT15 мини воки токи се направени од издржлив материјал; можат да го

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

Патентирана целосно foamed капак креира цврсти ѕид помеѓу надворешниот алуминиумска слоја за спречување

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Но

Професионален високојаглерод, од не ' рѓосувачки челик фалсификувани ножеви со рачки од нерѓосувачки ч

[Убавина Алатка ] Убава боја и удобно текстура, високо оценети и исклучителна, притисни во првите редови

12" x 2" Патникстрана (десна страна), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 7,000lb о

маици преголеми т кошули за жените женска кошула се облекуваат жените, tshirt гроздобер бела рамнина v деко

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Please wait...