0
clear
  • Удобен Децата Пелена Здолниште Шорцеви 2 во 1,Анти Кревет-мокрење Перат Памук Бамбус Влакна Водоотпорен Кревет Алишта за Бебе Момче Девојка Ноќта на Времето за Спие
  • -20%
  • -20%
Удобен Децата Пелена Здолниште Шорцеви 2 во 1,Анти Кревет-мокрење Перат Памук Бамбус Влакна Водоотпорен Кревет Алишта за Бебе Момче Девојка Ноќта на Времето за Спие

Удобен Децата Пелена Здолниште Шорцеви 2 во 1,Анти Кревет-мокрење Перат Памук Бамбус Влакна Водоотпорен Кревет

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук обвивка. ????????Материјал : Надворешен слој-памук; Средниот слој-100% TPU Водоотпорен материјал; Внатрешниот слој - 95% памук, 5% полиуретан(Ноќно Анти-Bedwetting Обука Здолниште кои не се меша со бебе движења. ????????Водоотпорен и Абсорбента : TPU водоотпорен слој направи овие обуки водоотпорни панталони и да помогне да се одржи многу течност.Тие се совршен за користење во процесот на пелена ќе се движи околу ногата област што доведува до повеќе несреќи секоја вечер. ????????Мека и Дише : 100% памук ткаенини, овие пелена панталони се меки и дише против млади и нежна кожа. ????????Двојно Широк Еластична Бенд : Двоен Широк Еластична Бенд даде поголема удобност на бебето е бел, удобно и еластичен. ????????Копчето дизајн : Две копчиња на дното се спречи крпа од вртење додека има да соба за бебето за да се движат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тежина Препорака : 38+ Фунти.Премијата се вклопуваат и absorbency.Еластичен солза далеку страна панели, за под

МЕДИОКРИТЕТ ТРЕНЕР на СЕДИШТЕ : Обука медиокритет вклучува отстранлив медиокритет прстен за една успеш

Тоа може да се користи како nappy на корица : бидејќи nappy е водоотпорен, исто така, ќе се работи само како Беб

Тоа е прв пат за мојот малку еден носи медиокритет обука панталони,кога тој имаше несреќен случај и праз

3СЛОЈ ДИЗАЈН Премија памук внатре и надвор слој + водоотпорен TPU midlayer.Водоотпорен и абсорбента, задржете

Светла боја дизајн, повеќето популарни со години, што медиокритет време забавно искуство.Квалитетот на

Дизајнот на полетување и pulloff шорцеви го прави бебето е лесно да се носат и полетување пелени.крпа се пов

Силната апсорпција.100% чешлани памук.Во споредба со обичните памучни ткаенини, Чешлани памучна ткаенина

100% Памук; 100% Полиестер.Се повлече На затворање.Овој дополнителен комплет содржи 3Пакет На Обука Пантало

18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.

Светла боја дизајн, повеќето популарни со години, што медиокритет време забавно искуство.Одличен начин

[ Високо квалитетни материјали ] – Нашите медиокритет обука панталони се изработени од памук внатре и н

Мека и Дише : Карактеристики на истекување отпор и ефективна отпорност на вода, на деца медиокритет обук

360 Еластичен Корселе за долна облека како се вклопуваат тоа е лесно за вашето дете да се повлече нагоре и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Надворешната Школка : 100% Памук; Надеж :

Четириниво дизајн структура на надворешниот слој има висока затегнувачка цврстина и мекост, може да би

Тоа е изработен од полиестер и TPU.Мека,Дише, Водоотпорен и Молчи, Овој производ содржи четири панталони

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Надворешната Школка : 100% Памук; Надеж :

Тоа е многу мека и дише.Идеален избор за уште најмногу осетлива кожа видови, нашето бебе пелена бустери

Please wait...