0
clear
  • Бања Килими Поставува 3 Дел Туш Килими со U-Облик Контура Тоалет Мат Абсорбента Жанила Кадифен Бања Душеци Не се Лизга Бања Килими Машина Перат Бушава Бања патосниц?
  • -20%
  • -20%
Бања Килими Поставува 3 Дел Туш Килими со U-Облик Контура Тоалет Мат Абсорбента Жанила Кадифен Бања Душеци Не се Лизга Бања Килими Машина Перат Бушава Бања патосниц?

Бања Килими Поставува 3 Дел Туш Килими со U-Облик Контура Тоалет Мат Абсорбента Жанила Кадифен Бања Душеци Не се

DEN 1032.00

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа анти-пропадна поддршка практично се лизга отпор на плочка кат површина, дека тоа нема да се лизга или во слајд да се задржи повеќе безбедно и пријатно.Божиќ Бања Килими.3 инчи долго индивидуални микрофибер куп слој направен од дебела Жанила ткаенини; средниот слој е исполнет со сунѓер; на дното е ПВЦ не се лизга слој. ❤【Машина и сушење перат】се КАНДИДИРА ХЕЛИКС бања душеци може да биде машина за измиени и исушени. ❤【Совршен Жанила Бања Килими Поставите】Нашата бања килим поставен вклучуваат 1 Мала Бања Килим 16"x24", 1 U-Форма бања мат 20"x20", 1 Голема Бања Килим 20"x32". ❤【Не се Лизга Бања килими】Нашите жанила бања килими поставете го користите анти-лизга ПВЦ поддршка дизајн, пријателски дизајн за по преземањето на туш стари, деца, пет.На килими се многу посилни и трајни производи за долготрајна употреба.Ве молиме да користите неутрален детергент за перење ладно додека за перење, и само го користат не-хлор кајгана ако е потребно.Оваа три-слој структура го прави нашето бања теписи имаат одлични апсорпција на вода перформанси, која може да апсорбира многу вода во кратко време. ❤【Боја опис】:Поради лични субјективна свест и светлина причини, вистинската боја на производот може да биде малку различен од бојата на производот слика или боја изразени од страна на продавачот, но тие не влијаат на квалитетот на производот, ве молиме да се увери за да ги однесе до дома!.По тестирање, нашата бања душеци ќе не фрли коса или боја по повеќе мие во машина, и со апсорпција на вода и анти-лизга својства не ќе бидат погодени по сушењето. ❤【Ултра Кадифен Shag и Меки се Чувствуваат】Нашите жанила бања килими направени од илјадници супер долго и мека индивидуални микрофибер shags, доволно должина shags и над 3 телефони е дебелина прави опкружувачки стапалата на нозете ваши, направи вашите нозе да се чувствуваат удобно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Погоден за хотелот, сауна, бања, фитнес за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба, и така натаму.Имајт

Жанила.Мека и Кадифен Жанила : поглезите вашите нозе со softest, coziest жанила; дебели и кадифен куп помага да с

Неверојатно Кадифен и Луксузен : премиум хотел квалитет, удобност, со кадифен микрофибер предиво; висок

Пред да го користите, тестот, ако таа работи добро на вашиот наменети за подот на самото место.Нејзините

Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.8 инчи бања мат + 17x24 инчи бања мат) се направени на зад

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

Ќе има чувство на поддршка и поголема удобност кога ќе тргнат на тоа.Тоа може да се користи во бањи, хоте

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceoземјата бања мат.Бања килим може да си го ци

Можете да декорирате вашиот прав соба со ставање на овој стилски килим пред када, со мијалник или суета.

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Материјал : Корални Руно / корални Сомот Површина, Гума Дното.Doormat Мерки : 24" X 24",Не Се Лизга Поддршка.Употр

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Please wait...