0
clear
  • Прибор за јадење 8 Инчен Универзална Кујнски Нож Обвивка, се Вклопува Готвач е Нож, Santoku Ножеви, Резба Ножеви, Леб Ножеви од Било кој Производител.
  • -20%
  • -20%
Прибор за јадење 8 Инчен Универзална Кујнски Нож Обвивка, се Вклопува Готвач е Нож, Santoku Ножеви, Резба Ножеви, Леб Ножеви од Било кој Производител.

Прибор за јадење 8 Инчен Универзална Кујнски Нож Обвивка, се Вклопува Готвач е Нож, Santoku Ножеви, Резба Ножеви,

DEN 453.60

Достапност
Достапно за нарачка

Заштитете Го Вашиот Кујнски Ножеви Како Про Готвач.Се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си И ВАШИОТ НОЖЕВИ И ИЗОСТРИ ПОМАЛКУ ЧЕСТО Нашата Нож Обвивка ќе го задржи вашето ножеви заштитени од dings и други кујна несреќи, па тие ќе останат остри подолго.Во текот на една година, повеќето луѓе изостри своите ножеви 3 или 4 пати - и во до $5 по нож за професионални острат, кој додава до прилично брзо.И да си безбеден од случајно намалувања додека достигнувајќи во вашиот нож фиока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нож Тип : Kiritsuke Santoku Нож.Сечилото Тип : Двоен Работ На Ножот.Челик Тип : Бела Челик Огледува.Должина на ножо

Рачно изработени во Seki, Јапонија.Фабрикувани од револуционерна FC61 парична казна карбид ' рѓосувачки чел

Суштински секојдневно кујна постави алатка за кујна и почетокот дома готвач во еден вредност.На 5.5" Santoku

Кујнски Нож Santoku може да се намали на различни храна, како што се месо, риби, зеленчук, па вие не мора да се

Сечилото должина : околу.180mm(7.1 инчен), должина на : прибл.300мм(11.8 инчен), Тежина : околу.160g(5.6 мл).Сечилото Ма

Сечилото јадро е направен од 3слој Јапонски Кобалт Молибден Vanadium VG10 супериорен нерѓосувачки челик, обле

Произведени во Германија.Посебна формула висока јаглерод БЕЗ ДАМКА челик.SIGMAFORGE нож е фалсификувани од

КВАЛИТЕТОТ на НОЖОТ : Овој нож е на жилет остар раб за професионални и квалитетни се намали во секое врем

Страна направена целосна танг ножеви фалсификувани од тесни grained, X50 Cr Mo V15 германски Челик за неверојатн

[Santoku Нож] SIXILANG нож со 7" сечилото Тоа може да се намали стекови лесно и нестап, со добар баланс и чувство...

Прецизното сензација за режење, dicing, сечење и сечкање на месо, овошје и зеленчук.Карактеристики на ултра

Германскиот 1.4116 високојаглерод, од легура на ножот се противи и отпорност на дамки, експонати цврстина

Производ 1 : Шун Kanso 7инчен Шупливи земјата Santoku е убава, Азијаинспириран готвач е нож што е брзо да стане к

Ако ги користат нашите кујнски ножеви ќе ви се допаѓа готвење и се подготвени да се направи вкусна храна

Ергономски дршка со мек зафат удобност зона.Нож вклучуваат сечилото покритие за безбедност кога склади

3.7" керамички нож се направени од Kyocera заштитен циркони материјал произведен во Јапонија за исклучителе

СЕТ ОД 6 VULCANO Santoku нож мерка 7"; со остар нож дека е одида нож за сите кујна задачи; карактеристики на рамни

Направени од Kyocera многу свој заштитен циркони материјал произведен во Јапонија за исклучителен квалите

????УДОБНО РАКУВАЊЕ Нашите нож е фалсификувани од едно парче на челик, која се протега по целиот пат до ра

Бела керамички нож и црна еластомер се справи.Иновација мека на допир рачка.Сите околу straight edge нож за ос

Телото и нож фалсификување дизајн, лесно да се исчисти, не е лесно да се пробие и хигиенски ✅ ДОЖИВОТНА Г

Модел # : SG1447 GEPCP.Посочи Совет, Granton Раб.Мека Гумена Рачка Го Намалува Стресот.Поединечно Земјата и Усоврш

Дамкабесплатно, високојаглероден челик.Комбинација рачка на трајни полипропилен и се лизгаотпорни Santop

Направен во Јапонија!Убава Зачукуваше Шема!Веднаш по употребата, чиста и сува сечилото да се спречи кор

Должина на ножот : 165mm(6.5 инчи), Вкупната должина : 290mm(11.4 инчен), Тежина : 140g(4.9 мл).Цврстина : HRC63, Ножот матер

Рака мие само и редовно да ги изостри на квалитетот whetstones.ЗЕЛЕНЧУК СПЕЦИЈАЛИСТ ултра остри директно ра

Farberware е #1 за продажба на прибор за јадење бренд во САД (Извор : NPD Group).Стап отпорни слој граници храна од п

16cm флексибилни filleting нож.Полипропилен се справува машина за миење садови безбедно.Висок јаглерод нерѓо

НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : Екстра остри дамаск нож / професионални нож со нож на Јапонски дамаск челик, ножот ц

Готвач е Професионални и Квалитетни Кујнски Ножеви Ова Emeril Lagasse нож во собата е направен со супериорен

Please wait...