0
clear
  • CLL Пакување од 100 Кабинет Вратата Браници - 1/2 Дијаметар Јасно Лепило Влошки за Фиоки, Стакло Врвот, Сечење на Табли, Слика Рамки, Мал Мебел (12.7 mm X 3,5 мм)
  • -20%
  • -20%
CLL Пакување од 100 Кабинет Вратата Браници - 1/2 Дијаметар Јасно Лепило Влошки за Фиоки, Стакло Врвот, Сечење на Табли, Слика Рамки, Мал Мебел (12.7 mm X 3,5 мм)

CLL Пакување од 100 Кабинет Вратата Браници - 1/2 Дијаметар Јасно Лепило Влошки за Фиоки, Стакло Врвот, Сечење

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лист на 100 мали Цилиндрични облик браници мерење 12.7 мм (1/2") Дијаметар x 3.5 mm Дебелина; Боја : Транспарентна или Избришете Овие Посебни Мека Durometer звук dampening браници се одлични за кабинети, врати, фиоки, слика рамки и стакло табела блузи - обезбедување на амортизирање за да се спречи штета од случајно треснувајќи, удира и затворање.Се користи како spacer да се даде дополнителна се зголеми на рамка или уметнички дела виси на ѕидот за да добиете совршен изглед!.Заштитете го вашиот мебел од абење.Стап овие површината чувари на bottoms на кутии, вазни и други ситните и gadgets, кои седат на маси или шалтери направен од стакло, дрво, мермер или било кој друг материјал што не сакаат да се оштети или нула.Лесен за употреба со вграден само лепило, која лесно се држи до маси, клупи, banisters, кабинети или било кој друг мебел дека треба амортизирање или звук dampening.Стапчиња за стакло, дрво, метал, керамика, гранит и повеќе!Јасно влошки се држиме кон bottoms, врати, нозете, грбот на мебел за не-нападни начин за да додадете заштита без да се загрозат вашиот ентериер дизајн или изгледот на собата.Бесплатни враќање и замена се прифатливи, ако не сте задоволни нашиот производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

[Високо квалитетен материјал] телото на ногата капа е направен од високоодделение органскиот силициум,

Пакет од 40 парчиња 18 / 22 / 25 / 28 / мм дебел мебел увеселителен парк, ноктите тип најлон подлога кат заштита п

Нашите нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

✔1 Тип на производ : Висок квалитет браун тешки ноктите на антилизгачки чувствува влошки ✔2...

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Алуминиум Диск.Име на производ : Алуминиумско Диск; Тежи

????Боја : Црна; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 274g ????Пакет Содржина : 16 PCS x Мебел Нога Маска ????Вкупна Големина

[Она што Ќе Добиете] пакетот доаѓа со 10pcs на круг гума браници во 0.94" / 24mm Врвот Кол, 0.75" / 19mm Дното Кол, 1.22" /

Супер во Изведба : Изработени од мек силикон кој ќе се обезбеди високо материјал перформанси од гума бра

Влошки за сите на Вашиот дом со мебел и предмети кои имате!.Можете да го прилагодите големина со сечење н

2 / 4 / 8 / 16 парче сет на силиконски маса и стол нога маска заштитник на мебел нога стол нога заштитник покр

МЕКИ, НО ТЕШКО Нашите мебел влошки се меки, но тешко со здрави екопријателски материјал на висока јачин

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНЛесно да се лизга,се спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучав

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

3 X4 CMPACKAGE ВКЛУЧУВА : 4 / 8 / 16 / 32 / 64 / Еез x Чувствува маса и стол заштитна cover NOTES : Поради различни следи и свет

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 99(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

Нето Тежина : 54g; Пакет Содржина : 10pcs x Мебел Нога Нокти.Име На Производ : Мебел Нога Нокти; Материјал : Плас

12 парчиња пластична цевка отвор приклучоци со круг М8 орев цевки за сечење крајот внесете маска стол ног

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Please wait...