0
clear
  • Вратата Стоп 6 Pack, OWAY Ѕид Вратата Затка SUS на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Запре Ѕид Заштитник Бранеа Заврши Вратата Стоп Браник Работи на Било која Површина, 3.74 инчен
  • -20%
  • -20%
Вратата Стоп 6 Pack, OWAY Ѕид Вратата Затка SUS на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Запре Ѕид Заштитник Бранеа Заврши Вратата Стоп Браник Работи на Било која Површина, 3.74 инчен

Вратата Стоп 6 Pack, OWAY Ѕид Вратата Затка SUS на 304 Нерѓосувачки Челик Врата Запре Ѕид Заштитник Бранеа Заврши

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

RUSTPROOF : Произведен од SUS 304 премиум-одделение од нерѓосувачки челик, изграден да се спротивстави на дневни гребнатини, корозија и ' рѓа.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер пакет се вклучени, многу цврсти и издржливи квалитет, тие можат да бидат инсталирани на ѕид или од врата на врата, врвот или на дното; Работи на сите површина, погоден за плочка, цемент, дрво, стакло, ѕид од тули и повеќе.ЅИДОТ ВРАТАТА ЗАШТИТНИК : Гума совет штити врата, заштеда на рачки на вратите од оштетување на ѕидовите на гума бафер, исто така, ја штити вашата врата, па нема да го оштети било paintwork.МОДЕРЕН ИЗГЛЕД : вратата стоп има бранеа никел заврши и chamfer дизајн во основата, убав додава современ стил, заедно со практичност до вашиот дом.ЦЕЛОСНО се ИНСТАЛИРА КОМПЛЕТ : 95mm / 3.74 инчен во Висина; Пакетот вклучува : 6 x Вратата Затки, 6x Snap-на капакот, 6 x Водител на Гром, 12 x Гума приклучокот, 18 x Завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хоризонтално Поместување за ТВ Центрирање Ова лизгање ТВ ѕид може да лизгајте лево и десно 9 инчен за со

Модел : Exquistite помине декорација вклучуваат 12 различни модели, ви помогне да се создаде уникатен DIY нокти

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

BOROSILICATE СТАКЛО : Висок borosilicate стакло, слободни, алкално слободни метал оксид, најчесто се користи во бебе

Лесен за употреба и надвор од кутијата;RT15 мини воки токи се направени од издржлив материјал; можат да го

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

【СУПЕР ОСТРИ И СЕЧЕЊЕ без НАПОР】На зачукуваше бифтек ножеви функција исклучително остар нож изработе

❤ БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ : Дрвена кутија обоени молив цртање собата е без штета за Децата и Тинејџерите.Сите

Бренд : AZDENT Стоматолошки Бендови Латекс слободни безбеден за пациентите чувствителни.Материјал : Медиц

Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред Сите што треба е само две рачни радија и п

Употреба на висококвалитетна оптички влакна, силна пренос на сигнал, суштината не е погодени од електро

Еве еден магичен сирена во собата за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински п

✅ Јама Posse е Светло Закачалката е совршен додаток за работилница, гаража, или приколка!...

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Овие вратоврска падови се за F150 задните дупки,B07 V35 TGV9 и B07 V425 TTC се за пред дупки.Силна & Тешко : СИТЕ метал (

Замена Активира Копчето L2 R2 за Playstation 5 PS5 Контролер.Компатибилен со : PS5 контролер.Издржливи : Изработени

Please wait...