0
clear
  • Wahl Clipper Про Серија Platinum Haircutting Комбо Комплет со Берберот Shears - Модел 79804-100
  • -20%
  • -20%
Wahl Clipper Про Серија Platinum Haircutting Комбо Комплет со Берберот Shears - Модел 79804-100

Wahl Clipper Про Серија Platinum Haircutting Комбо Комплет со Берберот Shears - Модел 79804-100

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

Wahls Најдобар Мотор – Ултра Моќ Не-Финтата Мотор овозможува исклучителна моќ и издржливост и глајд модели преку thickest коса без snagging или влечење. 12 Боја Кодирани Премиум Коса Clipper Чувари – Оваа премија комплет доаѓа со 12 боја кодирани secure-snap clipper прилог чувари кој овозможува повеќе сечење должина од 1/16" 1".Бонус Комбо Тример - Вклучена е corded се допре до тример за светлина тело и лице кроење; 3 Поединечни тример чувари и 6-позиција тример водич се вклучени за брада средување на должини од 1/16" - 1/2".XL Плетенка Кабелот за Напојување - Нашите XL 8' кабелот за Напојување е подолго од стандардните енергетски кабли за екстра мобилност за време на користењето; Кабел е плетенка за зголемување на издржливост и флексибилност при користење.Премиум Shears – Овој комплет карактеристики на еден пар на нашата премиум нерѓосувачки челик берберот shears дека намали преку густа коса со леснотија, мора да ги имате во косата клипинг и брада средување на полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ја остава својата коса во 2 инчи (51 mm) во должина.Се вклопува Conair и Wahl полна големина clippers, како и други мод

☆ balding коса за сечење,бричење ☆ Прецизност алатка за сечење челик ☆ Ниско ниво на бучава силна моќ ☆ Unove

1.Целосна метално тело,нето тежина 250g 2.Горниот капак на се справи со е направена на 304 нерѓосувачки челик

Овој професионален коса clipper за мажите е многу удобно да се одржи, лесен за употреба и чисти дури и за прв

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Разноврсна : Мазни рабови се направи професионален ф

Нерѓосувачки челик машина главата, да ги задржи исклучителна по долгорочен употреба, лесно да ги намала

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Ова електрична фризерски одговараат не само што не е погоден за секојдневна нега во домот, може да се до

Прецизно сечење На висока прецизност ножеви, Иам нов X Коси сечилото облик кој овозможува поголема сече

1.Метално тело тежи околу 213g,безжична или кабелска употреба 2.Сечилото прилагодувач,професионални фризу

Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.Погоден Компатибилен со : семејството фри

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Идеален професионални брада тример за мажи.Идеален професионални брада тример за мажи.СПЕЦИФИКАЦИЈА н

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Дизајн : исклучителна врежани се справи со е дизајни

Забот на теренот на машина глава може да биде фино прилагодени за да се создаде вашата омилена фризура.Rs

Лесен и брз преносни USB полнење : Овој професионален коса clippers Convenient големина коса clipper ви Овозможува лес

LCD дигитален дисплеј електрични коса clipper, LED дисплеј моќ екранот е повеќе интуитивен, и моќта статус инд

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Сегментирано заварување процес : парична казна изра

Oster Ограничено Издание Обвивка 76 Тешки Монтажни Сечилото Clipper со една Големина 000 Ножот.Исклучителна моќ

Карактеристики : светлина и корисна.Овој дизајн е едноставен и лесен за носење и употреба.Можете лесно м

Oster Ограничено Издание Обвивка 76 Тешки Монтажни Сечилото Clipper со една Големина 000 Ножот.Исклучителна моќ

100% бренд и висок квалитет!.Тоа може да се користи за полнење.Употреба на високоцврстина на косата clippers.С

Направи го скратува за вашето семејство домасо цел да заштедите време или пари, професионални коса clippers

Тример за мажите,коса clippers за мажите,коса тример за мажите,коса trimmers,чешлање комплет за мажите,кос

Please wait...