0
clear
  • Unger Јагниња Волна Duster, се Протега на 43
  • -20%
  • -20%
Unger Јагниња Волна Duster, се Протега на 43

Unger Јагниња Волна Duster, се Протега на 43

DEN 367.20

Достапност
Достапно за нарачка

Се протега на 43-инчи за бришење прашина бришење прашина во повисоките места.Мека јагниња волна привлекува и има прашина без ризик од гребење површини.Стигне во сите места во куќата, дури и на таванот фанови и се наоѓа на врвот на bookcases.Лесно да се чисти.Природни јагниња волна отпорен на абење, ја задржува својата форма и repels влага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Произведени од страна на : UNISAN.Се продаваат како 1 EA.UNISAN Стигнале Пердув Duster, Пластична Рачка Протега 9" да

Тоа може да биде свиткан и задно по волја.Тој е опремен со стигнале род.Тоа не е тешко да се исчисти слепи

✔ Кој иновативни сплит влакна технологија, Ефикасен, лесен, многу издржливи и со супериорен квалитет, с

НАДВОР ВРШИ пердув duster, бидејќи тоа го задржува прашина од кои лебдат во воздухот.МНОГУ БРЗО И ЛЕСНО Да с

Употреба Објект : Спортови.Играчки Кожа маска за очи Сет пердув закачка Tickler Пердув За жените и мажите.Ви

Ова е telescoping duster се користи за да се одржи и да се отстрани прашина, да ги задржи вашиот дом или канцелари

Освен за прашина четка, не постојат други предмети во производот фотографии Поради некои грешки во прир

Потоа користете отпадна хартија или памучна да го блокира orifice, и затропа на околните дрвени табли и дру

6пакет на ултрамеки прашина направен од 100% Австралиската lambswool.Ќе не нула површини; прави и се заклучува

Тоа ќе биде доставен во рок од 15 дена по ред е ставен.Собраниот еластична во глуждовите го спречува ваши

Микрофибер РаководителКој иновативни сплит влакна технологија, како И duster статични adsorbs прав, полен и к

Овие четки се одлична за чистење на прашина од крек и агол простори.Совршен за тастатури, табла, инструм

Фан ножеви , агли, ролетни, неправилни за маси и столови е полесно и побрзо.Спецификација : Предмет Тип : Du

Направен од висок квалитет, овој удар е рѓа отпорен и издржлив.Мала големина и лесни, тоа е погодно да се

материјал:мека микрофибер,должина околу 10.31 инчен / 26.2 cm.Пакет на 6pcs,3 бои, 2 парчиња на секоја боја.Може

Производителот гаранција може да не се применува.Привлекува и стапици до три пати повеќе прашина и влак

Мултифункција : Ова почиста може да се користи не само за автомобил, воздухот се пропустливи, но, исто та

Нашите продолжување пол доби голема репутација на пазарот.Нашите Микрофибер duster ви дава големо искуств

Please wait...