0
clear
  • Moonybaby 5 голем Дострел Нема WiFi Бебе Монитор со 3 Камери за 3 Соби, Доверба 50-тите
  • -20%
  • -20%
Moonybaby 5 голем Дострел Нема WiFi Бебе Монитор со 3 Камери за 3 Соби, Доверба 50-тите

Moonybaby 5 голем Дострел Нема WiFi Бебе Монитор со 3 Камери за 3 Соби, Доверба 50-тите

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

【3 КАМЕРИ ДА го СЛЕДАТ НАСЕКАДЕ】Не се мачат да се движат на камерата во друга соба кога ќе се преселат бебе.Лесно СКЕНИРАЊЕ видите или притиснете кратенка на копчето за да се префрлите ставови меѓу впарените камери. 【НЕМА Wi Fi, БЕЗ Стан & Hack-Слободни. 100% ДИГИТАЛНИ БЕЗЖИЧНИ ОБЕЗБЕДЕНИ ТЕХНОЛОГИЈА】 обезбедува приватниот и безбедна конекција помеѓу камера и монитор.2,4 Ghz мешање-слободен сигнал работи во домот меѓу соби и горе/downstairs.Нема WIFI/ИНТЕРНЕТ подесување бара. 【ДВЕ НАЧИН ЗБОРУВА НАЗАД】 : Со РАЗГОВОР копчето за враќање НАЗАД, можете да разговарате со вашиот партнер или бебето кога ќе треба. 【15 ЧАСА ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА】8 часа во Режимот на Штедење на Енергија по 6 часа во продолжува видео на режим.Зумирате за доближи ставовите на екранот. 【ТРЕБА ПОВЕЌЕ!?НЕМА ПРОБЛЕМ!!】Монитор може линк до 4 камери. (Дополнителни камерата се продава одделно).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОДЕЛ : 663 / S2(663 / O / P / S2 СО SDI ВО&OUT +HDMI IN&OUT).Резолуција 1280×800 Осветленоста 400cd / м2 Агол На Гледање 178° / 178°(H / V).

Повеќе поврзување дупки (1 / 4 инчи, 3 / 8 инчи, M6 и ладно чевли конектор).Таа поддржува екран на допир за конт

Зелена,Сина,Бела),Псевдо Боја,Изложеност(зебра маркер),Слика Флип, Аудио Фреквенција на Екранот, Вашата

OLED 22 " 4 K Референца Монитор Small HD 1 Година Ограничена Гаранција.Внатрешни Калибрација Волшебникот.Боја Ц

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

4 ft), приемник и камера има вградено во микрофони и звучници; Отворен простор пренос домет до 300 метри / 984

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Компатибилен со мноштво на инпут и кој опција за 12 G SDI SFP Оптички Влакна влез за конекција за емитува мон

2.4 G безжична пренесува уред, постабилна и мазна аудио и видео сигнали, пренослив дизајн...

1 x Батеријата & полнач.Вграден аудио влез ) за моќ во исто време,што во голема мера ќе се прошири вашата ба

Висока Резолуција 16 : 9 Aspect Ratio.На Екранот Се Прикаже Контрола.VGA & Композитни Текст.На Ikan V8000 W е 8" LCD монито

97 / 25 / 24 / 24s F / 23.75 килограм (W / O Заградата) / 3.98 s F) HDMI Поддршка Формат 480i / 576i / 480p / 576p 1080i (60 / 59.98) 1080p (60 / 59.94 / 50

【Безбедно, Безжични 720 P Следи】 : Секој сака да се задржи окото на своето бебе, и двете за безбедност и да

7" Дисплеј Големина, 800 x 480 Резолуција, Switchable Размер 16 : 9 / 4 : 3, 400cd / m2 Светлина.HDMI или Компонента Влезови.Вк

Ажурирање BOS200 RC FPV Види 200 RC 5.8 GHz 48 CH HD 960x240 2 инчен TFT Монитор Безжична AV Приемник за FPV РК Quadcopter.Ажурирање BOS

Најсветлиот 5Инчен Монитор Достапни : Ова Small HD следи со 2200 nits светлината обезбедува полна сончева светл

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

[ФЛЕКСИБИЛНИ МОНТАЖА] 1 / 4 инчи завртка на правото и на дното за да се исполнат различни зголемените потр

Бебе Монитор,3.2 Инчен Безжична Видео Бебе Монитор со Камера,двоНасочно Зборува Назад,Температура Монит

Ултра тенок дизајн, за 0,7 инчи дебела, компактен и здрав стабилизатор, преносни мали 120 g мала тежина мони

Поддршка на софтвер функции : движење откривање, место монитор, фотографирањето, videotaping, живеат webcasting Се

Многу подобрена во однос на своите претходници, оваа висока резолуција ќе ви даде најочигледен приказ н

Се усвојува со 7инчен TFT висока резолуција на LCD екран со IPS panel : резолуција 1024x600.Сигнал текст : HDMI / SDI / AV

На EVERSECU 13.Овој пристап се протега на здрав стојат и тенок профил без да се загрозат стил во обезбедување

*Односот Маркер (4 : 3, 13 : 9, 14 : 9, 15 : 9, 16 : 9, 1 Фокус Помогне (Црвена, Зелена, Сина три бои се опционални се потен

Подарок идеи за Одмор.Го користам откако пристигна без да плаќаат екстра монета да се купи батерија не е

Viltrox DC70 II Clipза LCD Монитор донесува со 7 инчен TFT висока резолуција на LCD панелот, е преполн со простил карак

Nitze JTA01 B кафез за Atomos ШИНОБИ 7" Видео монитор е направен на магнезиум на алуминиум легура.Вграденво Ладна

Мала Големина од 3,5 инчен екран следи со 960*240 супер светло LCD.Вграденво интегрирана батерија дизајн.може

3 инчен екран, 800*480 резолуција, 16 : 9 widescreen сооднос.Бренд : Solo Good ,Модел 5803 D.Ова летало следи имаат на автома

Please wait...