0
clear
  • Клима Избор Портабл клима уред Фан, Мини Evaporative воздушен Кулер Лични Воздушен Кулер со 7 Бои на Светлината се Менува, 3 Брзината на Вентилаторот,Тивка Овлажнител Ла?
  • -20%
  • -20%
Клима Избор Портабл клима уред Фан, Мини Evaporative воздушен Кулер Лични Воздушен Кулер со 7 Бои на Светлината се Менува, 3 Брзината на Вентилаторот,Тивка Овлажнител Ла?

Клима Избор Портабл клима уред Фан, Мини Evaporative воздушен Кулер Лични Воздушен Кулер со 7 Бои на Светлината

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

????3-во-1 Evaporative Воздушен Кулер:Клима Избор Evaporative Воздушен Кулер не може да се користи само како мини воздушен кулер и обичните биро фан, но исто така и како овлажнител кои се излади воздухот околу вас побрзо и да не се чувствуваат исуши во жешките летни. ★Овој Навивач е за Лична Употреба, ве молиме да не го стави премногу далеку од вас.★. ????МОЌЕН и ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ на Клима Избор Портабл клима уред Фан подобрена е да се произведе посилни ветерот од сличен тип на пазарот.На резервоарот за вода е лесно да се пополни и трае до 4 часа или повеќе по пополни должи на температура и влажност на различни средина каде што се наоѓа , и резервоарот за вода може да се соблече што е супер погодно за чистење. ????Ултра-Тивка&7 Боја Светла :Клима Избор Лични Воздушен Кулер е изграден во 7 мека светла кои може да ви донесе добро расположение и да ви помогне да заспие подобро.Ултра-тивка работа со 3 брзини режими ви нуди мирно и удобно спиење. ????Заштеда на енергија:во Споредба со традиционалните клима, Овој Кул Фан е повеќе заштеда на енергија.Тоа не треба да биде инсталиран и тој е целосно одговара за нашите ниска-јаглерод начин на живот. ????Преносни:Овој мал USB воздух фан само тежи во 2.79 Ние со USB-кабел и има рачка за да го носат насекаде, одлична за канцеларии компјутер, табела врвот, dens, читање дупки, ученичките домови, дома, campers, работен простор, подруми и сл!Не грижете се за работи надвор од моќта надвор, оваа вентилаторот за ладење може да биде поврзан со моќта на банките да продолжат да работат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Лесно да работат и носат] : Оваа мини USB evaporative воздушен кулер е дизајниран да биде портабилен и компакте

【НАПРЕДЕН СИСТЕМ за ЛАДЕЊЕ】Evaporates кул вода преку саќе филтер без потреба за вентилација надвор од проз

????【7 Бои Ноќ Светлина, Ултра Тивок】 7 Различни Бои со БојаЦиклус Опција!Тоа може да автоматско боја цикл

Пренослив, Далечински управуван Evaporative Ладење со заклучување casters.Директно поврзување на црево функциј

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

[НОВА НАДГРАДЕНА МОЌ КОМПРЕСОР] : 700 W капацитет на ладење, топлински изменувач област се зголеми за 20%, че

Please wait...