0
clear
  • Nip + Fab Салицилна Киселина Поправи Чистење на Лицето со Витамин E & Вулканска Карпа Exfoliating Лицето Чистење Exfoliant за Порите и Масло Контрола, 2.5 Fl Мл
  • -20%
  • -20%
Nip + Fab Салицилна Киселина Поправи Чистење на Лицето со Витамин E & Вулканска Карпа Exfoliating Лицето Чистење Exfoliant за Порите и Масло Контрола, 2.5 Fl Мл

Nip + Fab Салицилна Киселина Поправи Чистење на Лицето со Витамин E & Вулканска Карпа Exfoliating Лицето Чистење

DEN 321.36

Достапност
Достапно за нарачка

ОЧИСТИ И да РАЗЛИСТВАМ – Nip+Fab Салицилна Поправи Чистење на лицето работи за да разлиствам и чистење на кожата.Користете го овој салицилна киселина лицето чистење за ексфолиране да се обнови и да го оживее на кожата.САЛИЦИЛНА КИСЕЛИНА ЗА ПОРИТЕ – Ова exfoliant лицето чистење користи моќта на салицилна киселина за да се прочисти порите и ја намалува појавата на мрсна кожа.Тоа го прави голем лицето чистење за мрсна кожа.ВИТАМИН Е ЗА КОЖАТА КЛИМАТИЗАЦИЈА – Формулиран за да го негуваат кожата, додека чистење, ние направивме оваа лицето чистење со витамин е за состојба на кожата и да се избегне одземање или overdrying.ВУЛКАНСКА КАРПА ЧИСТЕЊЕ – Ова е една exfoliator лицето чистење со вулканска карпа, неверојатна природна и ефективна exfoliant кој им помага на физички да разлиствам и invigorate на кожата со неспокојот изглед.МЕКА И ОЖИВЕА КОЖАТА – да се Направи оваа exfoliating лицето чистење дел од вашата убавина нега на кожата рутина.Не користите на пилинг или иритирана кожа. 75 ml 2.5 fl мл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Чисти, Exfoliates И Energizes.За Нормална, Мрсна И Комбинација На Кожата.Формулиран Со Витамин Ц, Женшен И Цитрус М

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Нашите Цитрус Заживување на Лицето Чистење содржи премиум природни состојки се Шеј Путер, Семе на Јојоб

Во случај на непријатност, прекинете со употреба на производот и се консултирате со дерматолог.Во утрин

ЛИЦЕТО МАСКА : нанесете дебел слој на кожата два пати неделно во текот на ноќта, избегнување на очите и у

Една ноќ грижа е еквивалентно на околу 10 дневна нега 【Текстура】мазна текстура е во комбинација со атра

Идеална за Сува Кожа Пакет Содржи : Мароко Argan Масло Чистење, Чистење, ХидраЈадев Лицето Крем, Сјај Порто

Длабоко ја чисти кожата и остава tingling сјај.Нежно exfoliating акција извлекува нечистотии и unclogs порите.Омекну

4.2течност за унци на Neutrogena Брза Јасно Пенење Лицето Чистење поплочува breakouts додека нежно exfoliating кожата.Д

Усна Чистење Маска : Реши 5 majoy проблеми на усните : cuticle, мртвата кожа, подсечен, усна линии и досадна.Наша

Проф др Органски е направен со изберете органски и природно извори на состојки за да се открие поздрав и

5 МИНУТИ за ДА се BRIGHTNESS Нашата Лице Маска & Чистење дава на кожата со инстант зрачења го зголемуваат со del

Целосно масло бесплатно, може да се исчисти и сакајте ги заглави порите.Нежно exfoliates и длабоко во кожата

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 13м

ПредPack Износ : 2 Здравје CARBOMER; COCAMIDOPROPYL BETAINE; НАТРИУМ LAURETH СУЛФАТ; TRIETHANOLAMINE; ГЛИЦЕРИН; ПРОПИЛЕН ГЛИКОЛ; TETRASODIU

Навлажнувачки усна грижи создава влага бариера и трае влага.Smoothes усна линии : Растителни состојки јадев

ДЛАБОКО ЧИСТЕЊЕ СО ПРИРОДНИ ОТСТРАНУВАЊЕ : Ова вкусни лицето чистење се врши со 100% природни орев школка

✅ Лицето Гел лечи со отстранување на СУВА КОЖА по EXFOLIATING.НАВЛАЖНУВАЧКИ и ХИДРАТАНТЕН.Ги ОТСТРАНИТЕ МРТВ

Please wait...