0
clear
  • X-Измени Камионот Корито Extender за 2004-2021 Ford F150 Пикап Камиони
  • -20%
  • -20%
X-Измени Камионот Корито Extender за 2004-2021 Ford F150 Пикап Камиони

X-Измени Камионот Корито Extender за 2004-2021 Ford F150 Пикап Камиони

DEN 4319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој кревет полнила за подигнување камиони одговара 2004 година до денес Ford F150(Исклучи Flareside кревет кутија стил).Телото на овој кревет extender за камиони е составени од црно во прав-обложени 6063-T6 алуминиум цевка и времето-отпорни PA6 најлон колона.На задната врата полнила за камиони може да се превртува во и надвор, што се користи за зголемување на употребата на просторот и да се приспособат на мали објекти.Лесен и силна(нето тежина 13.8 фунти), лесно да се отстрани (повлече две игли).Дел број : F150-da.Одговара тип : Универзална.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се вклопува 1999 2007 Chevy / GMC Silverado / Сиера 15003500 Возачи Страна.КАМИОНОТ КОРИТО ПОКРИЕ КОМПАТИБИЛЕН На Тајна Swi

【СУПЕР ОСТРИ И СЕЧЕЊЕ без НАПОР】На зачукуваше бифтек ножеви функција исклучително остар нож изработе

RUSTPROOF : Произведен од Sпремиумодделение од нерѓосувачки челик, изграден да се спротивстави на дневни гре

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред Сите што треба е само две рачни радија и п

Специјално и токму дизајн за Xbox Еден Контролер.Таа изгледа прекрасно и кул на вашиот Xbox Еден контролер.О

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

Нежно притиснете го апликатори во вертикален агол против кристал за 15 СЕКУНДИ ????КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : брзо

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

【Сопствени Дизајниран】Совршен натпревар за возила.Компатибилен со Тојота Тундра 20072020 Crew Кабина Подиг

Патентирана целосно foamed капак креира цврсти ѕид помеѓу надворешниот алуминиумска слоја за спречување

12" x 2" Патникстрана (десна страна), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 7,000lb о

【Ефективни амбуланта корегирање Апликатори】 Можете да DIY вашата облека, капи, чорапи, панталони, и било

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Нашите цинк gummies се глутенслободни и не содржат вештачки вкус или со Засладувач.На цинк во цинк gummies е тр

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Но

[Size] : Вкупна Должина : 140mm / 5.51 инчен; Лажица Max Width : 15mm / 0.59 инч [Материјал] : Изработени од нерѓосувачки че

【Рачно изработени】 рачно изработени двапати ѕид Изолирани чаши, секој кригла фали еден единствен крив

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

Може да биде исполнет со или Nyjer Семе или Диви Финч Храна.Се користат со KAYTEE Финч Фидер Станица да уживаа

Please wait...