0
clear
  • WESCO Base Сандер, 750W Електрични Ѕид Сандер со Прашина Црево, Авто Вакуум Систем, 6 Променлива Брзина, со можност да биде продолжен Алуминиум Рачка, LED Светло, Прашина Соб?
  • -20%
  • -20%
WESCO Base Сандер, 750W Електрични Ѕид Сандер со Прашина Црево, Авто Вакуум Систем, 6 Променлива Брзина, со можност да биде продолжен Алуминиум Рачка, LED Светло, Прашина Соб?

WESCO Base Сандер, 750W Електрични Ѕид Сандер со Прашина Црево, Авто Вакуум Систем, 6 Променлива Брзина, со можност

DEN 762.96

Достапност
Достапно за нарачка

【Вакуумски Систем за Вшмукување】 во Комбинација со 6.5 ft прашина црево и прашина торба, вакуум систем за вшмукување подобни за 90% прашина апсорпција.На сандер е исто така опремен со полнач кој може да се поврзани со некоја домаќинство со правосмукалка. 【6 Променлива Брзина】 750 W висока моќ моторни сандер има 6 ниво, променлива брзина, може да се прилагоди од 500-1800 RPM.На пескарење ефект може да биде оптимизиран и прилагодени според вашите потреби. 【Одличен Дизајн】 9-инчен главата може 90° ротирате; пренослив chasse работ за мелење на работ или нормално ѕид.Подвижна глава овозможува замав нагоре и надолу од страна на страна, кои се дизајнирани за автоматско приспособување за нерамна ѕидови, флуктуација опсег е 1-5мм. 【Продолжи Справи & Led Светло】 Опремени со алуминиумска легура продолжување род, рачката може да биде продолжена до 5.9 ft.На монтажни се справи со дизајн за едноставни складирање и лесно да се движите.Доаѓаат со LED светло околу основата подлога, подобрување на светлината за темнина работното место. 【Она што Ќе Добиете за】 1 x base сандер, 1 x торбичката, 1 x прашина собирање торба, 1 x јаглерод четка(1pair), 1 x прашина екстракција црево, 12 x пескарење хартија(6pcs 120 ронки/6pcs 320 чакал), 1 x еј копче, 1 x шрафцигер, 1 x врска адаптер, 1 x подлошки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ИНОВАТИВНИ : Не само што се спаси од нередот од страна пескарење, CUBEWAY base сандерс со вакуум приврзаност и

⚡⚡PROSTORMER BASE САНДЕР⚡⚡ ????【Автоматско Вакуум Систем】На Prostormer base сандер е опремен со прашина торба и има

На Комплетен Пакет Има многу повеќе од само сандер во оваа група.Секое време си работат во нисковидливо

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Тоа е идеален за мелење на внатрешни ѕидови , плафон, надворешниот ѕид, коридор, итн.Она што е уште поважн

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

На Логан F2002 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F2002 го заменув

Please wait...