0
clear
  • SENLIXIN Мини Фото Студио Шатор Накит Светлина Кутија Комплет, Преносни Количка Мал Почетен Фотографија Студио Светлина Кутија Кабина Снимање Шатор со LED Светло Ленти
  • -20%
  • -20%
SENLIXIN Мини Фото Студио Шатор Накит Светлина Кутија Комплет, Преносни Количка Мал Почетен Фотографија Студио Светлина Кутија Кабина Снимање Шатор со LED Светло Ленти

SENLIXIN Мини Фото Студио Шатор Накит Светлина Кутија Комплет, Преносни Количка Мал Почетен Фотографија Студио

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔ ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - Доаѓаат со виткање дизајн, повеќе удобен да го инсталирате и да го носат, вграден led светло, обезбедувајќи просечна светлина и го спречува сенки и рефлексии во фотографиите. ✔ СОВРШЕН ЗА ВАШИОТ ПРОИЗВОД - студио дозволува брзо и лесно снимање на мали производи, како што се чевли, додатоци, играчки, часовници, галантерија и други предмети. ✔ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Само треба неколку минути да се соберат на вашиот сопствен фото студио каде било, се одвиваат оваа LED светло кутија студио за да се добие совршена позадина за мал објект. ✔ ШИРОК АПЛИКАЦИЈА - studio е дизајниран за мали предмети на фотографија ентузијасти, уметници и други онлајн продавачите, професионалци и производ рекламирање клиенти. ✔ ПАКЕТ СОДРЖИНА - Вклучуваат 6 боја потекло влошки, и да се изгради-во светлина и USB кабел (Ви треба да се подготви usb полнач за да ја моќ.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Светлината линии што се емитуваат од страна на светлината монистра се рамномерно распоредени во секој

【Висока Боја Рендерирање Светла】вграден во Рингот LED панел содржи вкупно 128 висока боја рендерирање мо

СуперСветли LED Светла : Двојно светлина одбори, по светлосна табла со 60 високомоќ LED светилка монистра, в

Мултиагол на Снимање Преносни светлина кутија е дизајниран да ги задоволи вашите различни барања што с

Расклопна рака strap Convenient да го носат, не заземаат голем простор.Safe напон, користете мир на умот.Прилагодл

Светлина кутија студио дозволува брзо и лесно снимање на мали производи како накит, додатоци, играчки, ч

Позадина хартија со 5 бои, може да се направи различни снимање ефект.Преносни Фото Студио Кутија Ова е г

Please wait...