0
clear
  • OEDRO Целосна Ширина Предниот Браник & 12 Инчен Три-Ред LED светло Бар + 4Inch Светлина Pod + Жици се Подигнат Компатибилен со 2018-2021 Jeep Wrangler Л & Неограничен JLU (2/4 Врати), 2020-2021 Гла
  • -20%
  • -20%
OEDRO Целосна Ширина Предниот Браник & 12 Инчен Три-Ред LED светло Бар + 4Inch Светлина Pod + Жици се Подигнат Компатибилен со 2018-2021 Jeep Wrangler Л & Неограничен JLU (2/4 Врати), 2020-2021 Гла

OEDRO Целосна Ширина Предниот Браник & 12 Инчен Три-Ред LED светло Бар + 4Inch Светлина Pod + Жици се Подигнат

DEN 8877.36

Достапност
Достапно за нарачка

【Совршен Fitment】OEDRO предниот браник комбо е компатибилен со 2018-2021 Jeep Wrangler Л & Неограничен JLU (2/4 Врати), 2020-2021 Гладијатор JT.Овие светлина барови се вклопат за повеќето Џипови, 4x4s, камиони, мотоцикли, спортски автомобили, atv настана, автомобили, бродови, и off-road возила. 【Уникатен Дизајн】①Features цевка дизајн кој accommodates дополнителни светла на јазичето (Прилагодливи опсег : 16 инчен - 20inch). ②Pre-drilled крик дупки, кои овозможуваат директна инсталација без сечење или дупчење потребно. ③Includes лиценца плоча заградата сет за својата погодност. ④Detachable декор ви овозможува да се ревидираат во согласност со вашиот автомобил. 【Подобро Дисипација на Топлина】На OEDRO LED светло барови функција на напредни triple редовите на високо-квалитетни LED чипови. 180 W комбо зрак и 27 W концентрирани место светло обезбеди натамошно зрачењето далечина и широк спектар на светлина за подобар поглед.На енергетски ефикасни дизајн спарени со брзо ладење топлина мијалник ефикасно се протега OEDRO LED возење светла' животен век над 50.000 часа. 【Трајни & долготрајни】OEDRO браник во прав-обложени со црна текстура заврши и подобрен од страна на пред-третман за да се обезбеди екстремни отпор против ' рѓа и да се носат.Светлината бар, исто така, е наменета за било какви тешки услови, со својот издржливи материјали. 【Високи Перформанси】Произведени од високо-одделение IP67 оценет Умре-Фрлија алуминиум, OEDRO работа светилка врши и на водоотпорен, прашина доказ, rustproof, земјотресот доказ и поефикасно ладење.Војската дизајн со гнездо покрие обезбедува дополнителна заштита за овие светла и кул елементи за вашето возило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран

Исклучителна Карбонски Влакна На Кожата.Надградба на Уникатноста и Агресивноста на Вашиот Mustang.Совршен

Материјал : Направен од висок квалитет на машински алуминиум и нерѓосувачки челик, Висока цврстина, сил

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран

Секогаш користете вистинско Arrma делови за да го добиете максимумот од вашиот Arrma автомобил.Ве молиме пог

Пакет Димензии : 77.0 " L X18.0 " W X12.0 " H Тип На Производ : Авто Дел.Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 140.0 Lbs.ЛЕГЕ

Спречување на екранот од пука и нуладоказ.Обезбеди 360° заштита за Oppo Reno7 5 G 100% поддршка за безжично полне

1" дебела интегрирана наплата shackle месеци за максимална сила и за обновување на моќ.Здраволифт обновувањ

Материјал : Направен од гума, силни и издржливи.Применливи модели : Одговара за Silverado / Сиера 1500 2500 3500 Фун

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран

Користете влажно чистење избрише за да ја исчистите екранот 2 5️⃣【360° заштита】 : Случајот + калено стак

Заштитната маска е направен од висококвалитет меки силиконски материјал, и мек материјал не ќе нула тел

Возилото Fitment Овој дел одговара на следните возила* : 20092021 Рам 1500 ДС *Ново Тело Стил 20102018 Ram меморија 2500 20102

2 Преdrilled дупки за монтажа 81 / 8" центар за центар меѓу дупки.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема з

Некои генетски модифицираните Вистински Делови може да има претходно се појави како ACDelco ГМ Оригинална

Материјал : Направен од висок квалитет на машински алуминиум и нерѓосувачки челик, Висока цврстина, сил

1 Според фабричките спецификации 2 Совршен натпревар за оригиналот 3 Лесна инсталација 4 Стабилни каракт

Производителот гаранција може да не се применува.Кревет железнички свитлива и се отстранува.Нема потре

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Антиотпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран

→Лесно да се чисти : површината на случај има hydrophobic и oleophobic слој, кој може да се спречи дамки од масло, да

Please wait...