0
clear
  • Osring 6 Инчен Hairpin Нозе Цврст Челик Мебел Табела Нога 4pcs, Тешки Hairpin Нозе 3/8 Кол 2 Прачки Мебел Нозе Црна со Заштитник Влошки за ТВ Стојат, Дрвната Маса и Кафе на Маса
  • -20%
  • -20%
Osring 6 Инчен Hairpin Нозе Цврст Челик Мебел Табела Нога 4pcs, Тешки Hairpin Нозе 3/8 Кол 2 Прачки Мебел Нозе Црна со Заштитник Влошки за ТВ Стојат, Дрвната Маса и Кафе на Маса

Osring 6 Инчен Hairpin Нозе Цврст Челик Мебел Табела Нога 4pcs, Тешки Hairpin Нозе 3/8 Кол 2 Прачки Мебел Нозе

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

СОВРШЕН ЗА DIYERS : Osring hairpin нозе 6 инчен се специјално дизајнирани за DIY ентузијаст и професионалци да реконструирам кафе маси, ТВ стои, credenzas, dressers, на крајот маси.ГОЛЕМА носивоста : Изградени со тешки цврст челик продолжи со автентичен двојно заварување, овие hairpin табела нозе се цврсти доволно да се поддржуваат до £ 450.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : 1/6" дебела монтажа заградата пред-drilled со дупки за брз собранието, и 2 солидна прачки држи метал hairpin табела нозе посилна и посилна отколку оние со шупливи прачки!.СРЕДИНАТА ВЕК & ДОМОТ : Црна обложени заврши прави метал hairpin нозе изграден за да трае и мазна на допир, но, исто така, го одликува мебел со класичен, но елегантен изглед.ЕКСТРА КАТ ЗАШТИТНИЦИ : 4pcs гумени нозе предвидени за заштита на вашиот кат од штета, или како дополнителна стабилизатор за тоа wobbly столици и маси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стојат цврста и силна вчитување капацитет,да те направи мебел може да се користи за години.Нозете се исп

【СИЛНА носивоста】врвот мал правоаголник монтажа плоча се обезбеди дополнителна поддршка и зголемува

РАЗЛИЧНИ USAGE Овие нозе може да се користи како DIY проект, одговараат на различни мебел проекти, вклучува

На капацитет на четири поддршка на нозе е 1000kg.Клиентите се Бог.Заштита дизајн : дебела гумени нозе, еколо

????Пакет Содржина : 4 x Мебел Дрвен Нозете(Тука не се вклучени монтажа hardwares) ????Висина : 10см / 3.94" ????Совршен з

■ Применливи Прилики : на Niture Нозе Се Погодни за Различни Стилови на Niture, Погоден за Тв Кабинети, Кафе Ма

Стојат цврста и силна вчитување капацитет,да те направи мебел може да се користи за години.Нозете се исп

???? 4 PCS Класичен Европски Стил Мебел Нозе, Heigth : 4 инчи, Дебелина : 0.05 инч ????Удобен и да се заштедат пари, лес

СРЕДЕН ВЕК во МОДЕРНАТА МЕТАЛЕН МЕБЕЛ НОЗЕ Среден век стил каучот нозе даде свеж изглед на вашиот дом в

ТЕШКИДОЛЖНОСТ : Направен од висок квалитет на челик со 2000 lb капацитет.ФУНКЦИЈА : Совршен за израмнување

Лесно да се инсталира, сместени на дното на секоја нога за да се спречи гребење на подот.Реконструирам и

????Пакет Содржина : 4 x Злато мебел нозе, со завртки ????Големина : 111x111x80mm / 4.37"x4.37"x3.15"(Dxšxv); Дебелина : 1.4 mm / 0.06"..

* Орев мебел нозе се изработени од високо квалитетни цврсто дрво (пепел дрво), со јасни линии, силни и изд

Направени на Малезија Гума Дрво.Убав Пар се Претвори Мебел Нозе / Стапала.Погоден За Троседот, Каучот, Ча

Ве молам, разберете го тоа!Ве молиме овозможи 13мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Нашето

★[Висок квалитет на алуминиум легура] : Нашите производи се направени од висококвалитет на алуминиум, и

[Квалитетни материјали] Направен од висококвалитет на железо, материјали се еколошки безбедни и имаат д

【Материјал】Прилагодливи нозе се изработени од висококвалитет на железо, антикорозија и анти ' рѓа, Нај

ОТПОРНИ НА КОРОЗИЈА : Печени боени површински третман помага да се создаде единствен, издржливи завршни

Само треба да се отстрани стариот мебел нозе и инсталирате нов еден.По повтори полирање и полирање, подо

【Лесно да се Инсталира】 Прво се одредува заградата инсталација позиција, а потоа користете го предвид

) Ве молиме овозможи мало димензионални отстапување и благо, хроматските аберации, ви благодариме за ва

ЕДИНСТВЕНИ ДИЗАЈНИРАН — средината на Овој век модерен стил дрвени нозе е специјално дизајниран од стра

Добар капацитет на носивост Совршено го замени нозете на стариот мебел, цврста и стабилна...

【Цврст Челик】Nisorpa Trapezoid табела нозе се изработени од високо квалитетен челик за да се направи тешки ноз

Please wait...