0
clear
  • 16 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Силикони Стол Нога Кат Заштитници се Спречи Гребнатини и Намалување на Бучава,Чаир Нога Кат Заштитници со Чу
  • -20%
  • -20%
16 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Силикони Стол Нога Кат Заштитници се Спречи Гребнатини и Намалување на Бучава,Чаир Нога Кат Заштитници со Чу

16 Компјутери Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови,Силикони Стол Нога Кат Заштитници се Спречи Гребнатини

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Shiled подот】Кога целата Силиконска Стол Нога Кат Заштитници е инсталиран,не само подобро shiled мебел нозете,но исто така и вашата тврдо подот ќе бидат добро заштитени. 【Заеднички големина】дијаметар опсег е 1-3/16" 2 инчи;страна должина опсег е 15/16" да 1-9/16 инчи.Периметарот Опсег е 3-3/4" да 6-5/16 инчи.Универзал во повеќето форми и големини. 【Најдобро Решение】силикони стол нога кат заштитници ЕВА Слој и се Чувствува Подлога се интегрира за да се осигура дека се чувствува подлога не ќе падне лесно при користење,нашите Силикони Стол Нога Заштитници да биде погоден за повеќето големини на мебел стол нозе.Се движат мебел повеќе не е тешка работа, многу лесно. 【Зошто да Изберете Ни】Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови е лесно да се инсталира без никакви алатки и не е лесно да падне.Водоотпорен translucence Стол нога, се покрива со висока еластичност. 【Се применуваат за различни мебел】Нашите Стол Нога Кат Заштитници може да се користи за кревет, маса, стол, гардероба, троседот, кабинетот и други мебел, погоден за голем број на мебел, е вашата мудар избор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нашите нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

[Она што Ќе Добиете] пакетот доаѓа со 10pcs на круг гума браници во 0.94" / 24mm Врвот Кол, 0.75" / 19mm Дното Кол, 1.22" /

Амортизирање и шок апсорпција : овие амортизирање влошки се погодни за стакло десктоп, фото рамки, врати

На мебел нозе се погодни за софи, кабинети, гардероби, чевли кабинети, бања кабинети, ноќни кабинети и др

НАЈДОБРА ЗАШТИТА : Браник влошки ќе ги штити од гребнатини и scuffs на вашите вредни бироа, кујна и канцелар

Нето Тежина : 54g; Пакет Содржина : 10pcs x Мебел Нога Нокти.Име На Производ : Мебел Нога Нокти; Материјал : Плас

Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ Одговара двете круг & плоштадот СТОЛ НОЗЕ, СО ДИЈАМЕТАР

Супер во Изведба : Изработени од мек силикон кој ќе се обезбеди високо материјал перформанси од гума бра

【Повеќе Квантитет, Подобар Квалитет】пакет на 200 парчиња гума кабинет вратата браници во пакет, поголем

Влошки за сите на Вашиот дом со мебел и предмети кои имате!.Можете да го прилагодите големина со сечење н

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Алуминиум Диск.Име на производ : Алуминиумско Диск; Тежи

Популарната Големини за Чести Користи Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, мо

Објектот Пакет Количина : 200 | Големина Име : 30 Duro.Нашите производи им помогне на секој од DIYers да инженери

Не гел, без нокти, заштита на вашиот стол нога и подот од оштетување : лепило на гел не е доволно силна што

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНЛесно да се лизга,се спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучав

Оваа castor првенство има надворешен дијаметар на 65mm во најширока внатрешниот дијаметар е 60mm на врвот која

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

[Високо квалитетен материјал] телото на ногата капа е направен од високоодделение органскиот силициум,

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

Доволно количество : има 4 самолепливи чувствува лента ролни што може да се совпадне со различни мебел в

12 парчиња пластична цевка отвор приклучоци со круг М8 орев цевки за сечење крајот внесете маска стол ног

????【 Она што Ќе Добиете за 】 Во овој Комплет, ќе добиете 4 Големини 48 Pcs Заврткана Круг Црна Гума Мебел Вло

Please wait...