0
clear
  • Берберот Коса за Сечење Ножици(6 Инчи), Vfaejll Професионални Коса Ножици со Коса за Сечење Комплет Чешел Нерѓосувачки Челик Фризура Ножици Жилет Работ на Косата Shears за
  • -20%
  • -20%
Берберот Коса за Сечење Ножици(6 Инчи), Vfaejll Професионални Коса Ножици со Коса за Сечење Комплет Чешел Нерѓосувачки Челик Фризура Ножици Жилет Работ на Косата Shears за

Берберот Коса за Сечење Ножици(6 Инчи), Vfaejll Професионални Коса Ножици со Коса за Сечење Комплет Чешел Нерѓосувачки

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

✂【ОСТРА КОСА НОЖИЦИ】 : коса за сечење ножици се направени од 4cr13 чиста нерѓосувачки челик, цврстина е 58 HRC, на ножот се третира со мраз, е остар, и тоа го намалува енергија и замор!. ✂【СИЛНА ТРАЈНИ】 : Vfaejll професионални коса shears е обложена со титаниум во површината, која има силна отпорност на корозија и го продолжува животот на берберот ножици. ✂【ФОРУМОТ НОЖИЦИ】 : косата ножици со форумот рачки се ергономски дизајниран, и прилагодливи завртки се погодни за да се прилагоди на тензија на shears, намалување на притисокот врз рацете и зглобовите, за коса за сечење пофлексибилно и удобно. ✂【УДОБНО се ЧУВСТВУВААТ】 : големината на косата shears е 6 инчи, што е повеќе од удобно да се одржи, погоден за домашна употреба, домашни миленици, бебиња, итн. ✂【БОНУС ПОДАРОК】 : чешел косата е вклучена како бонус подарок.Ако имате било какви прашања во врска со нашите ножици, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

✂Напредни Материјали : косата shears се направени од не ' рѓосувачки челик, ракаполиран.Висококвалитетни м

Јапонски Hitachi VG1 Челик 6.0" Вкупна Должина.Кликнете Dial Тензија Прилагодувач.Ергономски Форумот Се Справи.

Ве молиме имајте на тешки должност кујна ножици суво за да се спречи rusting по чистењето.Без разлика дали

Јапонски 440 C Челик.Сечење на Смолкнување е 5.5" Вкупна Должина.Појавување На 30 Заб Чистење / Мешање На Смо

Соработка на функционалност и дизајн со висока димензионални.ТИП NYM тенки редовни сечилото ГОЛЕМИНА 6.0 "

Hairstylist ножици Суета Линија.Професионални hairstylist ножици.Идеален за сечење на косата со прецизност.Кобал

Јапонски Hitachi VG1 Челик 6.0" Вкупна Должина.Кликнете Dial Тензија Прилагодувач.Ергономски Форумот Се Справи.

[Добра за Shears] внатрешноста е специјално дизајнирана со место за ножици да се поправи, може да се држат в

◆Секој сече се чисти и уредни : секој сечилото е опремен со микро serrations да ги подобрат своите перформанс

Забелешка : Тоа не може да остане во влажна средина often Regular maintenance Avoid сечење дебели ткаенини, жици, пласт

Јапонски 440 C Челик.Сечење на Смолкнување е 6.0" Вкупна Должина.Појавување На 16 Заб Texturizing Стриже.Ергономск

◆Секој сече се чисти и уредни : секој сечилото е опремен со микро serrations да ги подобрат своите перформанс

Многу остри, трајни и удобно да се справи и да го користите.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик,

Мултифункционален Кујна Ножици : мора да има готвење алатка супер остри кујна ножици, не само кујна нож

✂【Професионални Дома Салон Берберот Комплет】Aszwor 12 Pcs Фризерски Ножици Комплет Вклучува : 1 Професиона

100% Ризик : ние сме посветени на подобрување на готвење искуство за секој клиент.Ергономски Дизајн : кујн

Се НАПРАВИ СОВРШЕН НАМАЛУВАЊА во СЕКОЕ ВРЕМЕ : Овој луксузен и елегантен коса за сечење shears собата е изг

Фалсификувани Јапонски 440 C Челик 6.0" Сечење Должина На Смолкнување 30 Заб Чистење На Смолкнување.Ергоном

Висока функционалност и дизајн Senningcut може да биде како саканиот ТИП YS UF широк редовни сечилото ГОЛЕМИНА

Please wait...