0
clear
  • Fitwarm Brethale Мрежа Куче Кошули Тропски Ананас Хавајски Смешно Пиво Кученце Маици Кутре Tee Врвот Aloha Вест Миленичиња Облека
  • -20%
  • -20%
Fitwarm Brethale Мрежа Куче Кошули Тропски Ананас Хавајски Смешно Пиво Кученце Маици Кутре Tee Врвот Aloha Вест Миленичиња Облека

Fitwarm Brethale Мрежа Куче Кошули Тропски Ананас Хавајски Смешно Пиво Кученце Маици Кутре Tee Врвот Aloha Вест

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина Медиум, се вклопува 12" назад, 16" градите.Се препорачува за Bichon, Fox Terrier, Џек Russel, Scottie.Изработени од 100% полиестер, дише, еластичен, решетката ткаенина на кул текстура, совршен за да се заштити кожата на вашето домашно милениче од сонце во жешките денови.Енергична печати додава смешно поднесе жалба на овој повик кошула направена со стил ткаенина за на плажа или надвор од канцеларија стил.Ширум живописни графики нудат смешни вкусови и одморалиште стил.Одлично за летување, одмор и сонцето, плажата и др.Се намали високото во стомакот за лесно медиокритет паузи, pullover дизајн го прави лесно да се стави на и полетување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Супер мека ткаенина, удобно и потабсорбента.Симпати

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

ГОЛЕМИНА XL одговара 15.7" назад, 19.7" градите.Ве молиме мерка на вашето домашно милениче и изберете големин

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер,Spandex.Патент затворање 92%Пол

100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувст

МАЈСТОР YODA МУДРОСТ TEE ЗА КУЧИЊА Вашето куче ќе биде подготвен за игра времето во оваа војна на Ѕвездите t

❤【Материјал】 : мека и дише куче кошула е висока еластичност и доста добро направено, тоа е кожатаприја

【Куче Тексас Јакна Големина】Ова куче жан јакна има 6 големини на располагање која може да ги задоволи р

Raglan ракави, без ознака, јака и flatlock шевовите крои се обезбеди целосен опсег на движење, се минимизираат т

85% Полиестер, 15% Spandex.Увезени.Машина За Миење.ИЗДРЖЛИВИ ВЛАГА WICKING ТКАЕНИНИ : Жените врвни карактеристики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент closure.UA Тех

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Rayon, 5% Spandex.Се повлече На затворање.М

Одлична е за трчање, пешачење, риболов, голф, велосипедизам, пливање, кампување, градинарството и сите ви

Технички Ткаенини : UPF50+ заштита од сонце брзо сува ткаенина фитили влага далеку од вашата кожа, да биде л

Најдобрите Зделка за .Брза Испорака.Гарантира Автентичен.Доверливи Продавачот.Купи со Доверба.Ова е пр

Please wait...