0
clear
  • ZEKOO 4 ПАРЧИЊА 16 Hairpin Нозе - Индустриски Тешки Табела Нозе Метален Мебел Нозе-за Лесно Дома, DIY Проект (Црна 16 инчи 2-Род)
  • -20%
  • -20%
ZEKOO 4 ПАРЧИЊА 16 Hairpin Нозе - Индустриски Тешки Табела Нозе Метален Мебел Нозе-за Лесно Дома, DIY Проект (Црна 16 инчи 2-Род)

ZEKOO 4 ПАРЧИЊА 16 Hairpin Нозе - Индустриски Тешки Табела Нозе Метален Мебел Нозе-за Лесно Дома, DIY Проект (Црна

DEN 348.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Главен Материјал & Површината】 Zekoo Hairpin нозе, направен од висок квалитет на јаглероден челик (High Standard Q235).Анти-корозија, анти- ' рѓа, заштита на животната средина, како и не-загадувањето.Табела нозе заврши со повеќе електростатско прав прскање процес.Тешки-должност нозе доаѓаат со Црн Сатен во прав-обложени заврши, сјајна и мазна на допир. 【Мебел нозе функција】 Секој сет содржи 4 еез од 16" биро нозе.Дијаметарот е 1/2" дебелина.Произведени со индустриска сила квалитет,тежина капацитет до 350lb.Усвојување скриени заварување процесот на заварување и не overflow.Поголема рамна поддршка површината подобри стабилноста. 【Дизајн】 Средината Век Модерен Дизајн.Лесно да се обнови стариот маси. 5 пред-drilled дупки во монтажа плоча за лесен и брз собранието.Слободно обезбеди 20pcs завртки, 4pcs бран гумени подни заштитници може да се заштити вашиот подови од оштетување или како дополнителна стабилизатор за тоа wobbly табела.Тешки ладно валани железо, силна заварување направи многу здрав конзола маса, нема движење на сите. 【Повеќе Апликации】 Натпревар метални нозе со tabletop на вашиот избор.DIY едно парче уникатен современ funiture за вашиот дом.Погоден за секоја сцена, лесно да се ремоделирање кафе маси, клупа, столица, ТВ стои, dressers,Ноќ Стои, од страна на маса, итн.Поради Рѓа Отпорни на Прав Грб Заврши, исто така, одговара за надворешни и внатрешни работи. 【Услуга】 5 години гаранција, 100% пари гаранција за враќање на, ако производот ги пропуштиле или скршени.Брод надвор од U. С склад веднаш откако место на цел.Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во секое време,нашиот стручен кадар ќе одговори на прашања за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СОВРШЕН ЗА DIYERS : Osring hairpin нозе 6 инчен се специјално дизајнирани за DIY ентузијаст и професионалци да рекон

Гума дрво квалитет, вистински материјал, висока цврстина, еколошки боја, антикорозија, цврсти и издржли

【Производ Димензија】 Завртка дупка спецификации : М8; Прилагодување завртка спецификации : М8*18; База ди

★[Висок квалитет на алуминиум легура] : Нашите производи се направени од висококвалитет на алуминиум, и

【Материјал】Прилагодливи нозе се изработени од висококвалитет на железо, антикорозија и анти ' рѓа, Нај

Замена на старите нозе со своите нозе, за да се направи вашиот мебел уникатен и препознатлив.Пакет се Вк

???? 4 PCS Класичен Европски Стил Мебел Нозе, Heigth : 4 инчи, Дебелина : 0.05 инч ????Удобен и да се заштедат пари, лес

РАЗЛИЧНИ USAGE Овие нозе може да се користи како DIY проект, одговараат на различни мебел проекти, вклучува

Пакет Содржина : 4 x Мини Мебел Дрвен Нозе.Надворешниот Големина : 45x48mm / 1.77"x1.89"(W*H);Конец Големина : M8x13mm / 0.31"

♦ МЕТАЛ ЦВРСТИ НОЗЕ метал троседот нозе се изработени од тешки железни, на Товарот на секој мебел нога

Пакет се Вклучени : Компјутери x Биро Нозете (Други додатоци не се вклучени).Направен од висок квалитет н

ТЕШКИДОЛЖНОСТ : Направен од висок квалитет на челик со 2000 lb капацитет.ФУНКЦИЈА : Совршен за израмнување

Направени од висококвалитетни материјали, обезбедување на квалитет, цврсти и издржливи, силен капаците

Стојат цврста и силна вчитување капацитет,да те направи мебел може да се користи за години.Нозете се исп

????Пакет Содржина : 4 x Мебел Дрвен Нозете(Тука не се вклучени монтажа hardwares) ????Висина : 10см / 3.94" ????Совршен з

Не се лизга база за да се спречи кат носат, намалување на бучавата, не се лизга, абење и отпорност.Совршен

Материјал : направен од задебелена чист бакар, тешко текстура, луксузен изглед, антиoxidation Fine изработка :

Лесно да се инсталира, сместени на дното на секоја нога за да се спречи гребење на подот.Реконструирам и

Направени на Малезија Гума Дрво.Убав Пар се Претвори Мебел Нозе / Стапала.Погоден За Троседот, Каучот, Ча

Материјал : метални +Пластика.Производ висина : 200mm ,Дебелина : 4.4 mm.Површински третман : злато позлата.Апл

Метрички САД Мебел Оптоварување, Лесно да се Намали и да се Индивидуализира.Нашите Wobble Fixer Флексибилни и

Кога ќе се инсталира на производот и се најде било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во време

【Лесно да се Инсталира】 Прво се одредува заградата инсталација позиција, а потоа користете го предвид

????Пакет Содржина : 4 x Злато мебел нозе, со завртки ????Големина : 111x111x80mm / 4.37"x4.37"x3.15"(Dxšxv); Дебелина : 1.4 mm / 0.06"..

Please wait...