0
clear
  • Baofeng Црна USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP, BF-888S,UV82HP,GT-3,УВ-9S,BF-Р3 (1Pack)
  • -20%
  • -20%
Baofeng Црна USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP, BF-888S,UV82HP,GT-3,УВ-9S,BF-Р3 (1Pack)

Baofeng Црна USB Програмирање Кабел PL2303 Поддршка Весел за Две Начин шунка Преносни радија: УВ-5R,BF-F8HP, BF-888S,UV82HP,GT-3,УВ-9S,BF-Р3

DEN 503.52

Достапност
Достапно за нарачка

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.Оригиналниот Baofeng програмирање кабел компатибилен со Baofeng двонасочна Радио ( УВ-5 R/5 RA/5 RE/,УВ-5 X3, УВ-82, BF-F8 HP, BF-888 S, BF-F8+, H777 UV82 HP, BF-f8hp, BF-f9 v2+, gt-3tp, итн.).Без возачи кои се потребни за повеќето радија, но ако кабелот не е призната, pls се инсталира драјверот на PL2303 чип, приклучете го кабелот за Baofeng радио и КОМПЈУТЕР, проверете COM порта на компјутер поставувања.Автентични Baofeng програмирање кабел, лесен за инсталација и лесен.Ако вашиот радио модел не се најде софтвер , ние ќе ви помогнат да се најдат на софтверски & посебни фирмверот за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Рачно изработени】 рачно изработени двапати ѕид Изолирани чаши, секој кригла фали еден единствен крив

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

Брзо ги обесхрабрува миленици од земјите во развој лоши навики.Безбедно, нисканапон на батеријата упра

【Ефективни амбуланта корегирање Апликатори】 Можете да DIY вашата облека, капи, чорапи, панталони, и било

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

RUSTPROOF : Произведен од Sпремиумодделение од нерѓосувачки челик, изграден да се спротивстави на дневни гре

Бренд : AZDENT Стоматолошки Бендови Латекс слободни безбеден за пациентите чувствителни.Материјал : Медиц

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Овој кревет полнила за подигнување камиони одговара 2004 година до денес Ford F150(Исклучи Flareside кревет кутиј

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

????【ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ】 : дрвена рамка структура на нашите виси птица хранење сад играчка е направен од

Конектор К Порта За Kenwood и повеќето бренд радија со истиот уред Сите што треба е само две рачни радија и п

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

[Size] : Вкупна Должина : 140mm / 5.51 инчен; Лажица Max Width : 15mm / 0.59 инч [Материјал] : Изработени од нерѓосувачки че

КОРИСТИТЕ било КАДЕ : Дали треба girlie биро прибор за на училиште, дома или канцеларија, Сина Монако Канцел

Еве една ламаriffic сет за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински печење на Лама

16pcs високо корисни и врвен квалитет на Приклучокот Тема Поправка Алатки.Убав инструмент комплет за попр

✅ Јама Posse е Светло Закачалката е совршен додаток за работилница, гаража, или приколка! ✅ Се задржи оваа

Патентирана целосно foamed капак креира цврсти ѕид помеѓу надворешниот алуминиумска слоја за спречување

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

Може да биде исполнет со или Nyjer Семе или Диви Финч Храна.Се користат со KAYTEE Финч Фидер Станица да уживаа

Тешко е доволно за да се заштити вашиот кревет—мека доволно да се заштити вашиот товар.На Dura Grip HD Antiпроп

【ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ за ОБУКА】 : овие помине обука прсти се изработени од страна на имитира човечки прст

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 18.89 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Please wait...