0
clear
  • CAOMING 64GB USB 3.0 + Тип-C 3.0 Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V11 (Боја : Сребро)
  • -20%
  • -20%
CAOMING 64GB USB 3.0 + Тип-C 3.0 Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V11 (Боја : Сребро)

CAOMING 64GB USB 3.0 + Тип-C 3.0 Интерфејс Метал Twister Флеш Диск V11 (Боја : Сребро)

DEN 1696.80

Достапност
Достапно за нарачка

Мобилен телефон интерфејс : Тип-C 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал : цинк легура.Складирање брзина : прочитајте брзина 85 M/S за да 95 M/S, напишете брзина 25 M/S за да 35 M/С Компатибилен систем : компјутер со USB3.0 интерфејс, win XP или погоре, OS8.0 или погоре.Димензии : 45.8x21.5x9.5мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

BOROSILICATE СТАКЛО : Висок borosilicate стакло, слободни, алкално слободни метал оксид, најчесто се користи во бебе

Вкупна Должина : 40mm / 1.57"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 5mm / 0.2"; Пакет Содржина : 10pcs x Месинг Мали Но

16pcs високо корисни и врвен квалитет на Приклучокот Тема Поправка Алатки.Убав инструмент комплет за попр

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 1.5 mm / 0.06"; Раководител Кол : 3мм / 0.12"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

【Рачно изработени】 рачно изработени двапати ѕид Изолирани чаши, секој кригла фали еден единствен крив

✅ Јама Posse е Светло Закачалката е совршен додаток за работилница, гаража, или приколка! ✅ Се задржи оваа

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

КОРИСТИТЕ било КАДЕ : Дали треба girlie биро прибор за на училиште, дома или канцеларија, Сина Монако Канцел

2 мл.едб на КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИНА Брада balm 1 мл.dropper шише на ГРОБОТ ПРЕД да се ИЗБРИЧАТ КАРАМЕЛ МОКА МЕШАВИ

Тешко е доволно за да се заштити вашиот кревет—мека доволно да се заштити вашиот товар.На Dura Grip HD Antiпроп

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Може да биде исполнет со или Nyjer Семе или Диви Финч Храна.Се користат со KAYTEE Финч Фидер Станица да уживаа

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Еве една ламаriffic сет за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински печење на Лама

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 42.5 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

Овој кревет полнила за подигнување камиони одговара 2004 година до денес Ford F150(Исклучи Flareside кревет кутиј

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

RUSTPROOF : Произведен од Sпремиумодделение од нерѓосувачки челик, изграден да се спротивстави на дневни гре

【ЗА ПОМИНЕ УМЕТНОСТ за ОБУКА】 : овие помине обука прсти се изработени од страна на имитира човечки прст

Please wait...