0
clear
  • Ablita 33yard Должина Лицето Маска Јаже DIY Ткаени Еластична Бенд Плетење Бенд Шиење Изработката 6mm Ширина DIY Занаети Шиење Лице Штит
  • -20%
  • -20%
Ablita 33yard Должина Лицето Маска Јаже DIY Ткаени Еластична Бенд Плетење Бенд Шиење Изработката 6mm Ширина DIY Занаети Шиење Лице Штит

Ablita 33yard Должина Лицето Маска Јаже DIY Ткаени Еластична Бенд Плетење Бенд Шиење Изработката 6mm Ширина DIY

DEN 367.20

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се намали без оглед на должината сакате.Еластичен јаже е многу еластичен.За појаси, necklines или занаети каде што треба.Во опсег од дозволената затегнувачка еластична деформација, може лесно да ги повратите оригиналните должина без деформација.Изработени од еколошки материјал, издржлив и добра еластичност.За дома декорација или ремени, laces, венчиња, necklines, шорцеви, здолништа, ракави, хулахопки, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

Сосема нов и висок квалитет.Станот еластична кабелот бендови можат да се применат за да појаси, перики,

Така одат напред, да дизајнира, да се создаде, да ги споделат и да го спаси животот со DIY заштита производ

МИЛИ СПЕЦИФИКАЦИИ 1" ЕЛАСТИЧНА WEBBING / MOLLE WEBBING МАСЛИНОВО (OD) ЗЕЛЕНА СЕ ПРОДАВА ОД ДВОРОТ.Овој објект се пр

Екопријателски материјал, одлична еластичност, лесна тежина, носатотпорни, и издржливи.Се чувствува уд

Материјал : 300 MN Вкочанетост,1 / 4 инчи, 5 Метри, На еластична бенд е изработен од полиестер влакна; И ова пле

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Димензии : должина200 двор; width1 / 4 инчи.Одлична Еластична : еластичен бендови во сад се водат еластична деф

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

ОДЛИЧНА ЕЛАСТИЧНОСТ : Овој круг еластична кабелот маски за лице обезбедува одлични надградливоста и фл

1 / 4 инчи широка,100 метри долго.40 mils густ,бел.Премиум материјал : еластични плетенка јаже е направен од пол

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

* ✅ Еластична бенд String Големина : Еластична бендови за шиење 1 / 4 инчи ширина, 10 метри долго.лесно да се на

7 / 16" (11mm) широк 70% Најлон 6, 30% Најлон покриени Elastane.Нарачки на повеќе од еден број ќе се намали како контин

Еластична Идеална за правење на Заштитни Маски за Лице 5m х 6mm Црна.Мека полиестер еластична со голема до

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Боја : Бела; Димензии : Ширина 1 / 4 инчи(околу 6mm); Вкупната Должина : 200 Дворови; Дебели : околу 1mm.Материјал :

Широк апликации : вие не може да го скрати еластична бенд јаже во должина сакате, што го поседувате лицет

Предупредување : за Секој пакет вклучува 1 Тркалаат еластична бенд,10 Компјутери носот мост Ленти и Квали

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Please wait...