0
clear
  • COCULER Јога Ремени Убава Сончоглед Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови
  • -20%
  • -20%
COCULER Јога Ремени Убава Сончоглед Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови

COCULER Јога Ремени Убава Сончоглед Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На Полиестер-Памук, Материјали, Широк И Дебели Против Пролизгување Својства Се Осигура Дека Нашите Фитнес Бендови Нема Да Се Тркалаат Или Се Лизга Надвор За Време На Вежбање, И Не Ќе Се Намали Нивната Еластичност Кога Се Користи Постојано.Заштита На Животната Средина, Дише И Меки, Па Можете Да Остатокот Увери. ????Флексибилност & Водат : На Јога Се Водат За Рака Обезбедува Потребната Поддршка И Помага Да Се Постигне Подобро Истегнување Без Ризик Од Повреда.Нашите Водат Од Рака Е Совршен За Јогиите Гледа Дека За "Екстра-Рака" Должина. ????Големина : Нашата Јога Бендови За Истегнување Се 14.6" Долг И 3,1" Инчен Широк.На Excercise Рака Е Основен Објект На Јога Опрема И Додатоци За Почетници И Јога Добрите Слично.Можете Да Го Земете Со Вас Каде И Да Одите, Дома, Во Салата Или Во Партии.Заедно Со Вашиот Еластична Бенд, Да Ви Помогне Да Се Качат На Поздрава Патување!. ????Muti-Функција : Еластична Ткаенина Појас Е Многу Погодна За P90x, Крос Фит Јога, Луди Пилатес, Јога Вежби.Ногата Ремени Може Да Ја Зајакне Задникот, Промена На Нозе, Форма Убава Фигура И Ефикасно Да Го Намалите Стресот И Заморот. ????Прилики : Оваа Еластична Бенд Може Да Се Користи За Серии На Вежби, Вклучувајќи Јога, Пилатес, Крстот Се Вклопуваат, Физикална Терапија, Повреда Рехабилитација, Итн.Или Употреба Еластична Бендови За Општа Вежби, Истегнување, Сила За Обука, Топло-Ups, И Дома Вежби.Со Оваа Еластична Бенд, Можете Да Вежба Вашата Нозе, Колкови, Половината, Градите, Грбот, Рамењата, Грбот, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Кожатапријателски материјал] кожата е полиестер памук, внатрешното јадро е висока јачина на полиестер,

Врвка за околу Обвива повторно професионална или дебитант спортист, овие зглоб обвива се оптимизира ва

????Брза Испорака 17 Дена за Испорака,НИ Складиште на Превозот, Забрзан Превозот на Располагање ????Можете

Нееластична бенд, Едноставен Дизајн, најлесниот начин за да се усоврши вашата пракса е со јога рака.Мате

Може да биде лесно рака мијат по употреба, отстранување на пот или било нечистотија.Погоден за различни

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

✅Исто така да бидат нога exerciser појас, која се протега за нозете, потпетици, Ахилова тетива, hamstring, quadriceps, т

【 Совршена Големина】Нашата јога стап е 31.5*0.8 инчен x 2 компјутери, Погоден за повеќето височини, don' t worry ab

На сисал влакната наежвам влакна се компресирани заедно со серпентина да се создаде неспоредлив издржл

【Безбедно и издржливи】отпорот бенд е направен од висококвалитетни материјали, има мазна и сјајна изгл

Се зголемува вашиот опсег на движење.Одлично за обликувањето на мускулите,.Совршен за длабоко и постепе

▲Одлично со секој тренингот.Овој отпор бенд во собата може да биде интегриран беспрекорно со разни поп

КЛИНИЧКИ СЕТ!Вклучува 6 BFR Ракави 2 x Мали, 2 x Медиум, 2 x Големи Мали, Средни, Големи.Мал Сет = 2 Ракави 18 Инчи

8 јамка дизајни се обезбеди доволно простор и одберете отпор за да ги задоволат вашите потреби.Погодна з

Материјал : Полиестер Боја : Розова.Големина на : 1000*40*0.6 мм.Јога рака е лесно да се користи за време пилате

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.На високоодделение СТП кожа, парична казна и мека, ан

Please wait...