0
clear
  • Рико Индустрии НБА унисекс-возрасни Кристал Срцето Обоени Keychain
  • -20%
  • -20%
Рико Индустрии НБА унисекс-возрасни Кристал Срцето Обоени Keychain

Рико Индустрии НБА унисекс-возрасни Кристал Срцето Обоени Keychain

DEN 2364.00

Достапност
Достапно за нарачка

Направен во САД и се Увезени.МЕРЕЊА : Симпатична Боја Кристал Срцето Keychain мерки стандард 1.375-инчи со 3-инчи и има трајни метална сплит keyring што се отвора лесно.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Организирање на вашиот автомобил копчињата или куќата клучеви.Keychain погодно клипови за да кеси, purses, ранци и повеќе.ЛЕСНО ДА се МЕСТО : Со тимот обоени rhinestones во потпис тим бои, вашиот копчињата ќе биде лесно да се најде, дали во вашата чанта, торба или околу куќата.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Изградени на силна, водоотпорен метални материјали за спречување на корозија и ' рѓа.Издржлив дизајн кој ќе трае со години.ТИМОТ ГОРДОСТ : Официјално лиценцирани од страна на вашиот омилен спортски тим.Прикажи ги исклучите вашите омилени тимови' лого со гордост кога го користите овој секојдневниот keychain од Индустрии во Светот!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Високи полски хром финиш.Светло емајлирани

Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Високи полски хром финиш.Шише настроената функција

Официјално Лиценцирани Производ Пустински Кактус е официјално лиценцирани добавувачот за оваа инстит

Увезени.Удобен и лесен начин да се отвори пијалоци додека tailgating или гледајќи го игра дома.Украсени со ра

Liven до вашиот клуч прстен со оваа корисна Carabiner МултиАлатка Keychain.Нерѓосувачки челик мултиалатка вклучув

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Официјално Лиценцирани 3во1 Keychain.Направени од Зацврстуваат Нерѓосувачки Челик / Железо Композитни.Спли

Увезени.Клипот затворање.Liven до вашиот клуч прстен со оваа тешка категорија Keychain.Дизајниран во форма на

Please wait...