0
clear
  • 54 Yds Црна 1/5 Рамна Еластична Бенд Уво Јамка Кабелот+50PCS Алуминиум Носот Мост самолепливи Клипови DIY рачно изработени Шиење Занает Висока Еластичност Водат String Флекс?
  • -20%
  • -20%
54 Yds Црна 1/5 Рамна Еластична Бенд Уво Јамка Кабелот+50PCS Алуминиум Носот Мост самолепливи Клипови DIY рачно изработени Шиење Занает Висока Еластичност Водат String Флекс?

54 Yds Црна 1/5 Рамна Еластична Бенд Уво Јамка Кабелот+50PCS Алуминиум Носот Мост самолепливи Клипови DIY рачно

DEN 198.72

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Вредност Пакет】Вклучува 54 метри на црна боја 1/5 инчен рамен еластична бенд уво јамка мозок и 50pcs 3.5 инчи долго флексибилни алуминиум носот мост клипови. ✅【Лесен за Употреба】Само намали на еластична бенд од должината потребни за вашиот проект и вметнете ја во црева или закачите директно на задната страна на ткаенини.Идеални за маски за лице, појаси, нога појаси, ремени, ракавици, итн. ✅【Трајни & Curl-Отпорни】На еластична бенд е направен од флексибилни материјали кои лесно можат да ја вратите оригиналната должина без деформација, а тоа ќе додадете добра водат до било кој проект. ✅【Прилагодливи Клипови】Флексибилни носот мост клипови, доаѓаат со висока јачина на лепило поддршка и лесно се обликува за да се обезбеди удобен и тесни се вклопуваат. ✅【Многу Користи】алуминиум ленти имаат рѓа-слободен мазна површина и одличен стегање сила.Одлично за украсување, накит одлуки, DIY занает проекти и повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Екопријателски материјал, одлична еластичност, лесна тежина, носатотпорни, и издржливи.Се чувствува уд

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

Боја : Бела; Димензии : Ширина 1 / 4 инчи(околу 6mm); Вкупната Должина : 200 Дворови; Дебели : околу 1mm.Материјал :

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

ОДЛИЧНА ЕЛАСТИЧНОСТ : Овој круг еластична кабелот маски за лице обезбедува одлични надградливоста и фл

72 % Полиестер, 28 % Ed.Еластична ткаени бенд за вметнување или quilting во здолништа, појаси, pyjamas, јакни и др.Раз

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Широк апликации : вие не може да го скрати еластична бенд јаже во должина сакате, што го поседувате лицет

Од страна на Annie дведвор пакети на поклопецот над еластичен екранот убаво заедно со нивниот хардвер, пат

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Димензии : должина200 двор; width1 / 4 инчи.Одлична Еластична : еластичен бендови во сад се водат еластична деф

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : Висок квалитет на еластична јаже е добра еластичност, и во рамките на дозволената сп

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

✔ Тоа исто така може да се направи во косата врски, конска опашка и плетенка сопствениците, или чевли вр

1 / 4 инчи широка,100 метри долго.40 mils густ,бел.Премиум материјал : еластични плетенка јаже е направен од пол

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

Еластична Од Дворот е Бренд Име што можете да им верувате за квалитет и издржливост! 100 метри на 5 / 8 Инчен

7 / 16" (11mm) широк 70% Најлон 6, 30% Најлон покриени Elastane.Нарачки на повеќе од еден број ќе се намали како контин

✅ 3 РОЛНИ ЕЛАСТИЧНА БЕНДОВИ ЗА ШИЕЊЕ Еластична бендови Вклучени 3 боја во овој пакет; боја : бела, црна и

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на Полиестер и Природна Гума.Оваа еластична бенд е силн

Еластична Идеална за правење на Заштитни Маски за Лице 5m х 6mm Црна.Мека полиестер еластична со голема до

✅ ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ : Нашата силна еластичен мозок е направена од врвен квалитет плетени рамен еласти

♚навестување:Молиме обратете се на ZANFUN сопствената големина на табелата.Увезени ❦ Трајни и Прифатлив

Please wait...