0
clear
  • Powermatic PM2014 Струг и Стојат (1792014K)
  • -20%
  • -20%
Powermatic PM2014 Струг и Стојат (1792014K)

Powermatic PM2014 Струг и Стојат (1792014K)

DEN 4799.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ПРАКТИЧНОСТА И БЕЗБЕДНОСТА : Магнетни кутијата за контрола може да бидат преместувани каде што е потребно.ПОЕДНОСТАВЕН ИНДЕКСИРАЊЕ : 24 позитивни заклучување индекс позиции.НАМАЛЕНА БУЧАВА И ДОДАДЕ ЗАШТИТА : Леано железо кревет ја намалува моторни вибрации.ПРЕНОСЛИВОСТ : Струг лесно disassembles.ЛЕСЕН ПРИСТАП ДО АЛАТКИ : Прилог алатка caddy има центри, клучеви, и други додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајниран за дома, DIY ентузијасти, мали и преносливо, силна моќ, не се погодни за масовно производство и

Примена : Дрво, пластика, меки метали (алуминиум, бакар, итн.).Иглолистен, тврдо.Можете да користите триви

Специјално дизајнирани за дома, DIY ентузијасти, мали и преносливо големина со силна енергија.Чак стегањ

Здрав Железо Изградба : мини метал струг кревет се изработени од високо квалитетен железо.Опремени со н

6" 3вилицата директни планината чак со врвот обратен вилица.Сложена и крстот слајд имаат backlash елиминациј

Дизајниран за семејството DIY ентузијасти, компактен, лесен, и моќни.Нерѓосувачки челик прашина маска со

КОМПАКТЕН ВРТЕЊЕ : 151 / 2" меѓу центри.ИДЕАЛЕН БРЗИНА се ДВИЖИ : Изберете од шест вретено брзини (500 / 840 / 1,240 /

Please wait...