0
clear
  • MODBO5.0 V1.93 Чип Мо Компатибилен со PS2 Playstation 2 Конзола IC/PS2 Поддршка Хард Диск за Подигање NIC Машина Директно Читање Чип Мо Microcircuit
  • -20%
  • -20%
MODBO5.0 V1.93 Чип Мо Компатибилен со PS2 Playstation 2 Конзола IC/PS2 Поддршка Хард Диск за Подигање NIC Машина Директно Читање Чип Мо Microcircuit

MODBO5.0 V1.93 Чип Мо Компатибилен со PS2 Playstation 2 Конзола IC/PS2 Поддршка Хард Диск за Подигање NIC Машина

DEN 1262.40

Достапност
Достапно за нарачка

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Премиум PS2 modbo 5.0 мо чип направени од високо квалитетни материјали кои може да ги користите за долго време.Нема CD / DVD започнете конзола.Мини големина одбор и жици точка цел е инсталиран, PS2 / PS1 / DVD поддржува автоматско избор, DVD регионот слободни incorporated. 【ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ】Премиум надградба MODBO 5.0 е нова генерација PS2 мо чип, посебно погоден за PS2, кој ги интегрира USB подигање menu (мени) и ќе може да се играат игри од USB хард диск или USB стик. 【ОПТИМАЛНА СИГУРНОСТ】Ако сакате да се надополни, можете да го замените сите конекции без потреба за лемење PS2 плоча промена на машина повторно.Инсталација на MODBO 5.0 е иста како и Modbo 4.0. 【Лесна Инсталација】MODBO 5.0 PS2 мо чип Користи високо-квалитетни материјали ефикасно да се избегне корозија и се носат, издржливи во употреба.Лесно да се инсталира (В1 - V8, V9, V10, V11, V12, V13 и само 18 линии 20 линии) Поддршка на USB хард диск и memory stick.Можете исто така да лесно да исклучите USB подигање опција. 【ПАКЕТ и УСЛУГА】Пакет Вклучуваат : 1 Pcs x PS2 modbo 5.0 мо чип.Било прашање Pls падна слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 ЧАСА.И ние нудиме 12 месеци гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Погодни за автомобил / мотоцикл халоген светилка или LED светилка употреба ★Кога се отвори пак сигнало

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

★ Должина : околу 79mm, Игла материјал : не ' рѓосувачки челик, големина на Игла : околу 20 x 0.7 мм...

★Корисна уред за испитување на ЛЕР.Едноставно приклучете го вашиот ДОВЕДЕ во точниот дупки (од кои сите

4.57 М КОМПЈУТЕРСКИ КАБЕЛ.СИВА; КОНЕКТОР ТИП : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈА ПРИКЛУЧОК; КОНЕКТОР ТИП Б : D : D ПОД 9 ПОЗИЦИЈ

Производителот гаранција може да не се применува.Печкабел STP ниво 5e 4x2 бакар 100% бакар AWG26 / 7 проводници...

★Ова УБS01 Сериски Адаптер е Повлечен од Нов Печатач и Целосно тестирани Пред Пратката, Па можете да се Ч

Компоненти : Сина 16x2 1602 lcd дисплеј + I2 C сериски интерфејс ранец; 1602 lcd екранот може да се прикаже 2линии x 16з

Please wait...