0
clear
  • Амбуланта корегирање Апликатори Алатка, DIY Hot Fix Кристал ги поставува стандардите, Топла Фиксна Комплет, 5679 Компјутери, AB, Јасно, 34/30/20/16/10SS, 12 Бои, Поголем Rhinestones, Гем Б?
  • -20%
  • -20%
Амбуланта корегирање Апликатори Алатка, DIY Hot Fix Кристал ги поставува стандардите, Топла Фиксна Комплет, 5679 Компјутери, AB, Јасно, 34/30/20/16/10SS, 12 Бои, Поголем Rhinestones, Гем Б?

Амбуланта корегирање Апликатори Алатка, DIY Hot Fix Кристал ги поставува стандардите, Топла Фиксна Комплет, 5679

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Амбуланта корегирање Rhinestones на Квалитет во Сите топла фиксна Rhinestones се flatback и веќе се применува со лепак.На амбуланта корегирање апликатори загрева побрзо во околу 2 минути.Заврши амбуланта корегирање Bedazzler Комплет bejeweled - Сите-во-едно zip торба вклучувајќи амбуланта корегирање пенкало (заштитна обвивка се применуваат), 7 Топло-fix апликатори совети (2mm, 3мм, 4mm, 5mm, 7mm, 9mm станот ,топло место), 1 кутија со 12 прегради на јасни и кристал AB rhinestones, 3 кутии со 12 прегради секој со 12 мулти-бои rhinestones во 3 различни големини, 3 Специјални Форми Камења(27pcs), 2 Восок скапоцен камен берач алатка, 1 скапоцен камен-Tweezer, 1 Жица Четка, 1 Метал Стојат, 2 Дијамант Коцки, 1 Дизајн Каталог и 1 Прирачник за Корисникот.Пинцети и восок скапоцен камен берач се специјално за подигање rhinestones.Кога совети се лепливи со стопен лепак, ве молиме да користите жица четка за чистење на совети' рабови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

КОРИСТИТЕ било КАДЕ : Дали треба girlie биро прибор за на училиште, дома или канцеларија, Сина Монако Канцел

❤ БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ : Дрвена кутија обоени молив цртање собата е без штета за Децата и Тинејџерите.Сите

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

ПАСТА за заби за НЕГА КОЛЕКЦИЈА – Развиена за да имаат се што ви треба во еден комплетен сет, на LINHART Осно

BOROSILICATE СТАКЛО : Висок borosilicate стакло, слободни, алкално слободни метал оксид, најчесто се користи во бебе

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Брзо ги обесхрабрува миленици од земјите во развој лоши навики.Безбедно, нисканапон на батеријата упра

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 42.5 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвони

Еве една ламаriffic сет за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински печење на Лама

【Рачно изработени】 рачно изработени двапати ѕид Изолирани чаши, секој кригла фали еден единствен крив

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Бренд : AZDENT Стоматолошки Бендови Латекс слободни безбеден за пациентите чувствителни.Материјал : Медиц

Нежно притиснете го апликатори во вертикален агол против кристал за 15 СЕКУНДИ ????КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : брзо

Делот 15 од FCC Дел 97 Уверение.FFC ID : 2 AJGMUV5 R.Со 18.89 инчен должина Тактички Антена, токи со повеќе Долго Заѕвон

Патентирана целосно foamed капак креира цврсти ѕид помеѓу надворешниот алуминиумска слоја за спречување

✅ Јама Posse е Светло Закачалката е совршен додаток за работилница, гаража, или приколка! ✅ Се задржи оваа

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Please wait...