0
clear
  • Тапан Сандер Комплет,25pcs Вретено Пескарење Тапан Сандер Алатка Комплет Наместен со Случајот за Вежба Притиснете
  • -20%
  • -20%
Тапан Сандер Комплет,25pcs Вретено Пескарење Тапан Сандер Алатка Комплет Наместен со Случајот за Вежба Притиснете

Тапан Сандер Комплет,25pcs Вретено Пескарење Тапан Сандер Алатка Комплет Наместен со Случајот за Вежба Притиснете

DEN 2116.80

Достапност
Достапно за нарачка

Тапан Сандер Полнење : Самостојно проширување на перница е лесно да се инсталира и дизајниран да прегратка ракави, за цврста контрола, одржување пескарење хартија во место за дополнителна казна заврши.Пескарење на Тапан Комплет : Стандардна големина тапани се заеднички и компатибилен да се користи со ротациони алатки, како што се вежба притиска и рака моќ вежби.Гума Тапан Пескарење Сет : Тоа доаѓа со силна складирање случај за брз пристап и заштита.Пескарење Комплет : Квалитет на градежни изграден е долготраен, лесни и трајни производи за пескарење дупки, контура рабовите, и чистење надвор неправилни форми.Пескарење Тапанот Поставен : Идеален додаток за дом, хоби, DIY, столарија, дрво работи, и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Максимална ширина (во) : 50 (две додавања).Минимална должина (во) : 21 / 4 Максимална дебелина (во) : 4...

100% сосема нов и висок квалитет.Забелешка : ве Молиме потврдете го големината пред да плаќаат.Жито : 60 Фун

Избор на повеќето широко се користи големини на гумаcushioned, самостојно проширување пескарење тапани.Ком

Користење со преносни електрични, cordless или воздух напојува вежба.Издржливи гума пескарење тапан и 4 рак

Please wait...