0
clear
  • GDFOX Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Престане да го Фати Носителот, Висина-Прилагодлив Метална Магнетна Врата се Запре, со Двојна Лепила и Прикрие Завртка Планина
  • -20%
  • -20%
GDFOX Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Престане да го Фати Носителот, Висина-Прилагодлив Метална Магнетна Врата се Запре, со Двојна Лепила и Прикрие Завртка Планина

GDFOX Нерѓосувачки Челик Магнетна Врата Престане да го Фати Носителот, Висина-Прилагодлив Метална Магнетна Врата

DEN 311.28

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ и ДОЛГ животен ВЕК - магнетното вратата стоп е направен од SUS 304 од не 'рѓосувачки челик, кој е издржлив и' рѓа-доказ.Тешки-должност вратата стоп е тестиран 50,000 пати, и има подолг живот од другите врата застанува.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА - Ова вратата стоп е опремен со хексагонални клуч, која може да се прилагоди слободно и е погодна за clearances помеѓу 0.2 инчи и 1,2 инчи.Пред инсталацијата, го користите хексагонални клуч за да се прилагоди на точната висина.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - самолепливи обезбедува дополнителна сила и издржливост, и стапови безбедно да се заштитат врати и подови од оштетување.Постојат, исто така, завртка дупки за монтажа удар дупки.Ве молиме имајте во предвид : Ние препорачуваме да користите завртки за да го поправи тоа да се добие поголема стабилност и издржливост.СОКРИЕНИ СТРУКТУРЕН ДИЗАЈН - Овој магнетна врата затка има компактен облик кој одговара на подот и не заземаат простор.Во исто време, тоа нема да влијае на секојдневно чистење и не е лесно да се патувањето деца.ШИРОКА ПРИМЕНА - невидливиот магнетна врата престане со Американскиот модерен стил е многу погодна за вратите на вашата дневна соба, спална соба, бања, хотел, канцеларија, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ : 2 Круг Пенкало Носители и Сет од 3 Големи пластовидно биро материјали организато

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Модел : Exquistite помине декорација вклучуваат 12 различни модели, ви помогне да се создаде уникатен DIY нокти

Произведени од ' рѓадоказ, поцинкуван челик; Сите потребни хардверски вклучени 1,000 lb.губење на капацитет

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

Нежно притиснете го апликатори во вертикален агол против кристал за 15 СЕКУНДИ ????КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : брзо

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Амбуланта корегирање Rhinestones на Квалитет во Сите топла фиксна Rhinestones се flatback и веќе се применува со лепак.

【СУПЕР ОСТРИ И СЕЧЕЊЕ без НАПОР】На зачукуваше бифтек ножеви функција исклучително остар нож изработе

Ситеколо заштита : водоотпорен, dustproof, shockproof, притисок отпорни, висока температура отпорни.Мобилен телеф

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

Тешко е доволно за да се заштити вашиот кревет—мека доволно да се заштити вашиот товар.На Dura Grip HD Antiпроп

Универзална монтажа дизајн за ТВ & Следи 37"80".Супер низок профил дизајн места на ТВ само 1.84" од ѕидот.Закл

Нашите цинк gummies се глутенслободни и не содржат вештачки вкус или со Засладувач.На цинк во цинк gummies е тр

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

BOROSILICATE СТАКЛО : Висок borosilicate стакло, слободни, алкално слободни метал оксид, најчесто се користи во бебе

Please wait...