0
clear
  • SHZBCDN Дигитални Автомобил Внатре Надвор Термометар 5in1 Сино Осветлување Автомобил Компас со Во/надворешна Температура Метар и Часовник Календар
  • -20%
  • -20%
SHZBCDN Дигитални Автомобил Внатре Надвор Термометар 5in1 Сино Осветлување Автомобил Компас со Во/надворешна Температура Метар и Часовник Календар

SHZBCDN Дигитални Автомобил Внатре Надвор Термометар 5in1 Сино Осветлување Автомобил Компас со Во/надворешна Температура

DEN 1935.60

Достапност
Достапно за нарачка

1.Дигитален компас,точни приказ наслов насока и аголот.Број на аголот опсег : 0~360°.Точноста е +/-8°. 2.Време&Ден,calendar (Календар) екран функција. 3.Автомобилот Во/на отворено дуел температура на екранот. 4.Сино осветлување со авто цигари. 5.LCD дисплеј : 10.8*5.3 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Безбеден и Сигурен : Професионална изработка, висока прецизност, силна доверливоста, да се осигура безб

Дигиталниот температура часовник јасно може да се прикаже времето, датумот и вториот, и визуелниот ефек

Вградениот сензор, брзо сензори и прецизни откривање, следење на животната средина во реално време за з

Оригиналниот windowpane термометар.Јасно, флексибилни, точни и речиси проѕирна.Се придржува цврсто да windows и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликат

Јасно, големи лесно може да се прочитаат LED дисплеј 6 стилови за да изберете за вашето бебе.Floatable дизајн и

Лесен за инсталација, може да се инсталира на било рамни панел или ѕид, и да ви донесе повеќе погодност.С

Со количка за сонди, да може ефективно да се спречи вашата рака да бидат запалени за време на мерењето.Ск

Ако имате било каков проблем или поплака, ве молиме да бидат слободни да контакт.Удобен дизајн : Со голем

Совршено одговара : Дигитален термометар, Медицински Термометар како Mcaron, Suonabeier, Апекс, Miecux, Набавка, Cinlin

LED Осветлување Со сина прозрачна, лесно можете да дознаете моменталното време во текот на ноќта само ед

За внатрешна употреба, hygrometer евиденција на највисоката и најниската температура и влажност, и може да с

MQ135 сензор со едноставни коло за праг на детекција.Добра чувствителност и селективност на CO2, Бензен, Нок

Проѕирен Дигитален Дисплеј : Тоа може директно да се измери температурата и влажноста на воздухот, инте

Пакет без батеријатреба цел 2 парчиња ААА 1.5 Volt батеријата во продавницата.Точност ±0.2 Степен,некоја мер

Тоа е комбинација од три функции на времето, температурата и напон.Три функции може да биде вклучен во б

【Заштеда на енергија Функција】термометар има за задржување на податоци функција за префрлување помеѓ

Висок Квалитет наВграден сензор, брзо сензори и прецизни откривање, следење на животната средина во реа

Прецизни занает, лесно да се чита број, снимање на температурата во моментот за удобно живеење.Прецизни

Овој безжичен дигитални hygrothermograph погоден за следење на внатрешна температура во два параметри, °С или °

ДИЗАЈНИРАНИ СПЕЦИЈАЛНО ЗА БЕБИЊА УЛТРА БРЗ (10Дик) и ТОЧНИ (1 / 10 степен) термометар со ФЛЕКСИБИЛНИ СОВЕТ, В

Мини Size Ultraмала големина, преносни и лесно ракување.Мултиfunction Combining време, температура и напон.Три функц

Пакет без батеријатреба цел 2 парчиња ААА 1.5 Volt батеријата во продавницата.Точност ±0.2 Степен,некоја мер

Точни мерења : производот усвојува оптички принцип на мерење прецизност е контролирана во ± 0.1 ℃, и точн

Please wait...