0
clear
  • Clinique Сите Околу Очите Серум
  • -20%
  • -20%
Clinique Сите Околу Очите Серум

Clinique Сите Околу Очите Серум

DEN 645.36

Достапност
Достапно за нарачка

На rollerball дека масажи далеку кеси како што brightens и освежува очите.Нежно ролни далеку подпухналост под око и појавата на замор, cools веднаш.Нејзините состојки, вклучувајќи invigorating кофеин, моќен антиоксиданси, и смирувачки растенија, работа веднаш и со текот на времето да заличи на очите.Лесно да се земе заедно насекаде, тоа обезбедува освежување на лице место третман или можат да бидат помешани над или под шминка.Формулиран без parabens и сулфати.Ophthalmologist Тестирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Salerm Здраво Поправка Finishi Серум 3.38 мл / 100ml "Пакување од 2".Disiloxane : немрсна moisturizer, кој омекнува прави косата

Алергија тестирани и дерматолог тестирани за безбедност и погоден за чувствителна кожа.Вегетаријанска

Olay е хидратантен серум е светлина гел за лице крем со напредни антистареењето состојки за видливо помаз

Единица брои тип : Fl Мл.Додади ја оваа осветлувајќи серум за вашата рутина за glowy, дури, copyми тен.Кој две с

Додека Манго и Tangerine екстракти им помогне на подмладување и ревитализира кожата.Бесплатно следење на бр

1% ретинол brightens и настани на тонот на кожата.Цели на кожата, бојата и раскинува постоечката пигментација

Антистареењето, тензајакнување на лицето масло.Moisturizes, ја храни, и rejuvenates на кожата.Кој 24karat злато, Вегета

Промовира долготраен, здрава коса.Додава сјај и еластичност.Помага во спречување на идните кршење.Земј

❤Содржи зелениот чај суштината екстракт, навлажнувачки и хидратантен ❤Деликатна сјајна текстура, лес

Со својата пикантен цитрус мирис ✔ Коса Pro од Watsons Топлина Активниот опсег користи напредна технологија

Има висок процент на хијалуронска киселина која длабоко moisturizes кожата за да се намали проблеми со кожат

Алкохол; суши кожата и може да предизвикаат дополнителна штета.Ако го направите завршуваат забележи ра

Оваа sculpting серум на видно место се воздигнува контури и преобразува лицето дефиниција.Скапоцени, клетка

Ја смирува скалпот и дава на косата со забележителни светлината и мекост.Ја подобрува управливост на ко

TINGLING !Кожата Третман на Био МикроSpicule Пилинг (микро игла тип, Патент бр.Smart Наука И Технологија 1...

Антиоксиданс подолготрајни АнтиСтареењето Серумски богата со Fullerene, добитник на нобеловата состојка,

✰ Коса Pro од Watsons H2 O Зголеми Коса Серум 100ml Природни Негување на Косата и Коренот Здрави Растителни Негув

ОДЛИЧЕН!Подготвени за Најдобар?Кожата Секојдневно е посветен на вас добивање на резултати со нашите пр

Додава волумен и ја подобрува коса текстура.Натоварени со природни хранливи материи.Ослободени Од тест

Витамин C Копче Витаминот Ц може да им помогне на адреса нерамна тонот и појавата на фини линии и брчки.О

Please wait...