0
clear
  • 50Pcs Жица Тема Вметнете Ракав Черупка Завртка Заштитна Серпентина Завртка Поправка Орев Комплет M10 x 1.5 за Воздухопловство, Автомобили, Светилки, Калапи, Механичка Оп
  • -20%
  • -20%
50Pcs Жица Тема Вметнете Ракав Черупка Завртка Заштитна Серпентина Завртка Поправка Орев Комплет M10 x 1.5 за Воздухопловство, Автомобили, Светилки, Калапи, Механичка Оп

50Pcs Жица Тема Вметнете Ракав Черупка Завртка Заштитна Серпентина Завртка Поправка Орев Комплет M10 x 1.5 за Воздухопловство,

DEN 352.56

Достапност
Достапно за нарачка

Жица навој ракавот е женска тема fastener со одредени еластичност, која може да ја подобри врската сила на нишката.Темата големината е стандардна, темата е јасно, и тоа ќе биде повеќе точни за темата лизгачки заб реставрација. 304 нерѓосувачки челик има добра отпорност на корозија и не е лесно да се скрши, кога поправка на тема дупки.На завртката ракав може да се користи за да конвертирате помеѓу и кралскиот тема дупки, кој е лесен и брзо.Поправка орев е главно се користи во воздухопловството, автомобили, светилки, калапи, механичка опрема и други видови на производство полиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики : Челик тема инсерти кои се користат во мали сила материјали како алуминиум, магнезиум, м

Постојат вкупно 150 парчиња инсерти кои можете да го користите за многу проекти.Овие М2.5 внесува доаѓаат

【ШИРОКА ПРИМЕНА】 Навој внесува ореви се погодни за тешко дрво, како што цврсто дрво, имаат добар ефект

Карактеристики : Овие само допирање на тема внесува може да биде инсталиран директно, и не треба да допр

1.Хексадецимален Вози инсерти за меки дрво се ефтин вметнете за употреба во подготвендасоберат мебел, ф

Се користи за дела за кои се бара чести отстранување, тоа во голема мера може да го подобри услугата живо

Инсталација : Направи дупка со соодветните малку големина, и заклучување орев со шестоаголни клуч.Имаме

Изработени од месинг материјал, добра топлинска спроводливост и отпорност на топлина.Широко се Користи

Обезбедува Силна Машина Тема Во Мека Шумата.Идеален За Употреба во Бор, Иверица, Составот на Одборот, и М

Внатрешната Нишка Големина : M5; Орев Надворешен Дијаметар : 9.5 mm / 0.37"; Должина : 10мм / 0.39"; Применливи Вежба

Пакетот вклучува : 100pcs 7 големина на хексадецимален штекер вози главата вметнете одредување орев конект

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

Општо земено, тоа е стандард, механички конец, кој е погоден за поврзување со други стандардни навој свр

100% сосема нов и висок квалитет.Изработени од месинг материјал, овие инсерти се издржливи и отпорни на то

Внатрешната Нишка Големина : М8; Орев Надворешен Дијаметар : 13.5 mm / 0.53"; Должина : 23mm / 0.91"; Применливи Вежба

Целосно Навој Род : Вид : Целосно Навој Род;Боја : Сребро;Конец Кол : М8;Теренот : 1.25 mm;Материјал : 304 од не ' р

Лесен за Одржување : Навој внесува лесен за одржување, инсталирајте нишка ја вметнете во некоја штета за

1 Соберат жица тема внесува во навој дупки на workpieces како што алуминиумски легури да формираат високисил

7 13 10pcs 19g / 0.Челик тема внесува да може ефективно да се подобри завртка конекција, значително подобрувањ

Обезбедува Силна Машина Тема Во Мека Шумата.Идеален За Употреба во Бор, Иверица, Составот на Одборот, и М

7 во Жица Тема Вметнете Модел Опис : На Пример : M3 x 0.Спецификација : Предмет Тип : Тема Поправка Материјал :

Лесен за користење решение за додавање силна теми да меки шумата.Едноставно ударна дупка и вметнете во

Please wait...