0
clear
  • Возбудени Работа Base Сандер,6.5 На Електрична Сандер со Вакуум Прилог, 13 Пескарење Дискови, LED и 500 до 1800(R/МИН) Променлива Брзина, со можност да биде продолжен Рачка, Нос
  • -20%
  • -20%
Возбудени Работа Base Сандер,6.5 На Електрична Сандер со Вакуум Прилог, 13 Пескарење Дискови, LED и 500 до 1800(R/МИН) Променлива Брзина, со можност да биде продолжен Рачка, Нос

Возбудени Работа Base Сандер,6.5 На Електрична Сандер со Вакуум Прилог, 13 Пескарење Дискови, LED и 500 до 1800(R/МИН)

DEN 586.80

Достапност
Достапно за нарачка

【Автоматско Вакуум Систем】На Возбуден Работа base сандер е опремен со прашина торба и има автоматски вакуум систем, па тоа може да биде само-чистење со прашина торба, за да се направи подобро прашина отстранување перформанси. 【Променлива Speedthe долниот дел може да биде укината. 【Моќен Мотор】Моќен мотор може да обезбеди доволна моќ за машина, проширување на нејзината употреба опсег : направен на песок,мелење и полски base,внатрешни ѕидови, надворешните ѕидови,плафон и на подот; расчистување на подот остатоци;да се отстрани остатоци ,лепило,боја на облоги, лепила и лабава гипс; итн. 【Пакет Содржина】1x Base Сандер;13x Sandpapers(P120 X6/ P320x7);1x Хексадецимален клуч ;1x Завртка Возачот ; 1x Прашина Собирање Торба; 1x Носи Торба; 2x Подлошки; 2x Зглобовите; 1x Прашина Екстракција Црево (2м); 1x Упатство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Американскатанаправени од највисока оценка материјали за долг живот и висока издржливост.Новиот мотор

Тоа е идеален за мелење на внатрешни ѕидови , плафон, надворешниот ѕид, коридор, итн.Она што е уште поважн

КОНТРОЛА : Диск кочница забавува машина брзо, и ќе го активира веднаш да се запре машина во итни случаи.Е

Прецизното уред за фино брусење работа и малолетни материјал за корекција.За сите видови на дрво, челик,

На Логан F2002 Слика Кадрирање Сандер ќе песок митра намалувања на совршен 45 степени агол.На F2002 го заменув

【Вакуумски Систем за Вшмукување】 во Комбинација со 6.5 ft прашина црево и прашина торба, вакуум систем за

⚡⚡PROSTORMER BASE САНДЕР⚡⚡ ????【Автоматско Вакуум Систем】На Prostormer base сандер е опремен со прашина торба и има

ИНОВАТИВНИ : Не само што се спаси од нередот од страна пескарење, CUBEWAY base сандерс со вакуум приврзаност и

На Комплетен Пакет Има многу повеќе од само сандер во оваа група.Секое време си работат во нисковидливо

Please wait...