0
clear
  • COCULER Јога Ремени Сина боја Маскирна Кавер-Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови
  • -20%
  • -20%
COCULER Јога Ремени Сина боја Маскирна Кавер-Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови

COCULER Јога Ремени Сина боја Маскирна Кавер-Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На Полиестер-Памук, Материјали, Широк И Дебели Против Пролизгување Својства Се Осигура Дека Нашите Фитнес Бендови Нема Да Се Тркалаат Или Се Лизга Надвор За Време На Вежбање, И Не Ќе Се Намали Нивната Еластичност Кога Се Користи Постојано.Заштита На Животната Средина, Дише И Меки, Па Можете Да Остатокот Увери. ????Флексибилност & Водат : На Јога Се Водат За Рака Обезбедува Потребната Поддршка И Помага Да Се Постигне Подобро Истегнување Без Ризик Од Повреда.Нашите Водат Од Рака Е Совршен За Јогиите Гледа Дека За "Екстра-Рака" Должина. ????Големина : Нашата Јога Бендови За Истегнување Се 14.6" Долг И 3,1" Инчен Широк.На Excercise Рака Е Основен Објект На Јога Опрема И Додатоци За Почетници И Јога Добрите Слично.Можете Да Го Земете Со Вас Каде И Да Одите, Дома, Во Салата Или Во Партии.Заедно Со Вашиот Еластична Бенд, Да Ви Помогне Да Се Качат На Поздрава Патување!. ????Muti-Функција : Еластична Ткаенина Појас Е Многу Погодна За P90x, Крос Фит Јога, Луди Пилатес, Јога Вежби.Ногата Ремени Може Да Ја Зајакне Задникот, Промена На Нозе, Форма Убава Фигура И Ефикасно Да Го Намалите Стресот И Заморот. ????Прилики : Оваа Еластична Бенд Може Да Се Користи За Серии На Вежби, Вклучувајќи Јога, Пилатес, Крстот Се Вклопуваат, Физикална Терапија, Повреда Рехабилитација, Итн.Или Употреба Еластична Бендови За Општа Вежби, Истегнување, Сила За Обука, Топло-Ups, И Дома Вежби.Со Оваа Еластична Бенд, Можете Да Вежба Вашата Нозе, Колкови, Половината, Градите, Грбот, Рамењата, Грбот, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[Кожатапријателски материјал] кожата е полиестер памук, внатрешното јадро е висока јачина на полиестер,

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.Нека вашата љубов имаат посебно чувство и ќе го зголе

【 Совршена Големина】Нашата јога стап е 31.5*0.8 инчен x 2 компјутери, Погоден за повеќето височини, don' t worry ab

✅Исто така да бидат нога exerciser појас, која се протега за нозете, потпетици, Ахилова тетива, hamstring, quadriceps, т

????Брза Испорака 17 Дена за Испорака,НИ Складиште на Превозот, Забрзан Превозот на Располагање ????Апликац

Тип : Виси Рака Големина : Покаже како p Icutres Package се Вклучени : 2 Buc*Стомачни мускули обука belt Colour : Како shown Ma

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

Опис : Двојно поддршка стомачни вежби ремени направени од полиестер се осигура вашата безбедност, а тоа

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

Врати се Протега : Јога водат бенд ќе биде идеален за помош кога ќе се водат вашиот назад, половината или

КЛИНИЧКИ СЕТ!Вклучува 6 BFR Ракави 2 x Мали, 2 x Медиум, 2 x Големи Мали, Средни, Големи.Мал Сет = 2 Ракави 18 Инчи

Нееластична бенд, Едноставен Дизајн, најлесниот начин за да се усоврши вашата пракса е со јога рака.Мате

Лисици Улога Игра sùcking cọck rịng sịlicone sẹxy cọuple lịcking.На високоодделение СТП кожа, парична казна и мека, ан

❤️❤️НИ Превозот, За 2 7 Дена, Забрзана Испорака на Располагање ❤️❤️Прилагодливи засилувач бар е од 23

рака е одлична за повисоки јогиите, помалку флексибилни јогиите, или луѓето се во потрага за некои понап

????Брза Испорака 17 Дена за Испорака,НИ Складиште на Превозот, Забрзан Превозот на Располагање ????Можете

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

【4 Цевки Еластична】Висока затегнувачка цврстина и добра еластичност.Еластичен повлече јаже има најдо

Please wait...