0
clear
  • Araca ELPLP50 Проектор Светилка со Станбен за Epson EB-85 H353A H296A ИО-824H PowerLite 84 /PowerLite 84+ /PowerLite 85 /PowerLite 825 Замена Проектор Светилка
  • -20%
  • -20%
Araca ELPLP50 Проектор Светилка со Станбен за Epson EB-85 H353A H296A ИО-824H PowerLite 84 /PowerLite 84+ /PowerLite 85 /PowerLite 825 Замена Проектор Светилка

Araca ELPLP50 Проектор Светилка со Станбен за Epson EB-85 H353A H296A ИО-824H PowerLite 84 /PowerLite 84+ /PowerLite

DEN 1420.56

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилни Модели : ELPLP50 /V13 H010 L50 со домување, целосно тестирани пред да замине на фабриката.Нов тип на луминисцентните electrode, совршени перформанси и компатибилност, лесно да светне вашиот лцд проектор. 4000 часа живот, ЕКО режим подолг живот, 2600 lumens светлината. 200 дена гаранција, постои било каков проблем, ви даде бесплатен замена или рефундирање до вас веднаш.За Проектор Модел : ИО-85 H353 A H296 A Power Lite 84 /Power Lite 84+ /Power Lite 85 /Power Lite 825 /Power Lite 826 W+ ИО-824 H ИО-84 ИО-824 ИО-825 ИО-825 H ИО-826 W ИО-826 WH ИО-84e.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

Надворешниот дијаметар : 120mm(4.72"),Жица должина : 45см; Боја : Жолто.База Тип : КОЧАН Led чипови Ангел око,На

Точно одговара на ОЕМ# : 22831436 и Partslink# : GM2592308 NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието

Alla Осветлување 2835 39СМД T25 оптоварување 3156 3157 LED светилки е 360° целосна агол степени светлина излез, истат

Надворешниот дијаметар : 120mm(4.72"),Жица должина : 45см; Боја : Црвена.База Тип : КОЧАН Led чипови Ангел око,Н

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла Светилка И Жица Со Решетка.За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН"

Име : 2 парчиња Сосема Нов Замена за 2012 2013 2014 Sagitar Автомобил Стил 12 V 35 W Халоген Сијалица Пред светилки drl Д

(Сет од 2) Секој 7444 NA 7443 LED switchback сијалица е опремен со најновите напредни комбо висока осветленост и висо

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек

➤ (Сет од 2 луковици,6500 K,Xenon Бела) 881 3014 78EX Чипсети LED Светилки,1000 Lumenst како овој производ, ве Молиме кликнет

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Висок Квалитет : Индикатор светлото е направен од висок квалитет на АБС материјал, водоотпорен и издржл

Приклучок : Минијатурни запечатени водоотпорен ОЕМ Приклучокот.Светлината изберете бронза PCB одбор кој

Можете да хит на патот да се знае кои ќе бидат поддржани со доживотна гаранција од тука од надвор.Ултра 2

Висока осветленост : Висока осветленост, силна пенетрација, да се подобри видливоста да се обезбеди без

Патент Прилагодливи Gripper Механизам е прв од ваков вид!Нејзината флексибилност и леснотија на користење

Точно одговара на ОЕМ# : 8321 A264, 8321 A108 и Partslink# : MI2593118 Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандар

Погоден за "ШКОДА" Брза.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред ставање на ред.Примена : замен

Произведени од страна на МВР Технологии, Inc индустријата водечки производител на Проекција Светилки во

Висок Квалитет : Индикатор светлото е направен од висок квалитет на АБС материјал, водоотпорен и издржл

Просечна употреба на четири до пет часа дневно ќе се обезбеди подолг проектор светилка живот.Сите Проек

(Сет од 2) Лумен : 1500 LM на крушка, 3000 LM по поставите; LED чип : 27 компјутери 3030 висока излезна SMD LED чипови, 360 ст

На светлата и помошни светла доаѓаат со широк агол на проекција и боја температура од над 6000 K, патот ќе б

Please wait...