0
clear
  • TOLESA 4-Инчен Пролет Стеги Моќна Сила 8-Парче Најлон Менгеме со Двоен Слој Рачка за Лепење, Стегање и Обезбедување на
  • -20%
  • -20%
TOLESA 4-Инчен Пролет Стеги Моќна Сила 8-Парче Најлон Менгеме со Двоен Слој Рачка за Лепење, Стегање и Обезбедување на

TOLESA 4-Инчен Пролет Стеги Моќна Сила 8-Парче Најлон Менгеме со Двоен Слој Рачка за Лепење, Стегање и Обезбедување

DEN 1802.40

Достапност
Достапно за нарачка

✅【Засилен Најлон Пролет Стеги】Тешки најлон изградба направени од армирано fiberglass со голема завршница, удобен зафат поради двоен слој TPR се справи со ергономски дизајн. ✅【Моќен Стегање Сила】Калено челик серпентина пролет со поголем дијаметар и повеќе циклуси резерви 15 кг на стегање напнатост, тоа може да се одржи на предмети силно со генерирање голема количина на стегање сила. ✅【Екстра-Широка Вилица Отворање】максимална отворање на е до 1-4/5 инчен помеѓу внатре рабовите на трипер кога сите начинот на кој се отвори, кои го прават тоа погоден за подебели материјали. ✅【Авто-Прилагодете Вилица Влошки】Широк pivoting вилица влошки само-се прилагоди на нерамни површини за добар натпревар и цврста потпора, тоа исто така може да се заштити работа површина многу добро.Пакетот вклучува дополнителни 4 заменливи влошки за слободни. ✅【Апликации】Брз, сестрано, и лесен, лесно да се прикачи, медиумите, и се се смени неговата позиција, што ги прави идеални за професионални столарија, дрво, фотографија, уметнички дела и други DIY проекти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се користи за да се одржи на 2 или повеќе предмети безбедно заедно, додека за заштита нежни бои, со не се л

масовно го купува.Случај на : 36 Colors : црна, orange Materials : метал, plastic Great за различни намени, ова се 10парче Инду

Предмет : Пролет Се Стега.Големина : 3 / 4".Max.Вилицата Отворање (Во.) : 3 / 4 Должина (Во.) : 21 / 4 Совети : Пластика.

✪【Пакетот Вклучува】комплет вклучува 25 парчиња од 2инчен најлон силна грчевито држејќи се за клипови,

6 Pack 2" Цврста "А" Стеги.Идеален менгеме притисок за светлина стегање и брзо апликација и отстранување.Теш

Се користи за да се одржи на 2 или повеќе предмети безбедно заедно.Неозначување ПВЦ обложени совети и ра

Пролет менгеме има неmarring влошки за заштита на работното парче.Hightech смола за изградба дава сила и издржл

ГЕРМАНСКИОТ ИНЖЕНЕРСКИ : висок квалитет на материјалите спарени со германско инженерство овозможува з

3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ.Опис на производот Голема Вратот 3 SC 3 ВО ПРОЛЕТ ЧЕЛИК МЕНГЕМЕ Од Производитело

Засилен најлон изградба на сила.Ергономски се справи со дизајн за удобно користење.Употребата на квали

【Силни Перформанси】Со своите thickend 1.Можете брзо и eaily да одговара на вашите дневни потреби на дом, гради

Пролетнатоварени стеги обезбеди сигурен отворање и затворање.Вилиците може да се отвори за да ширина о

Пакет : можете да добиете убаво се протега piler со сина гумена рачка.Материјал : главен дел на клешти е нап

СУПЕРИОРЕН ПЛАСТИЧНИ : На дрво пролет менгеме е направен од високо квалитетни пластични, што го прави си

Ова е Abaco Двојно Раце Сметководствена Стеги Сет на две и тоа е токму она што ви треба за транспорт на каме

Please wait...