0
clear
  • Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Браун со Црвеникаво-определување на Кожата Врвот Големина S
  • -20%
  • -20%
Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Браун со Црвеникаво-определување на Кожата Врвот Големина S

Freeda Европската човечка коса перика - Shlomit Браун со Црвеникаво-определување на Кожата Врвот Големина S

DEN 3479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно со слоеви под, давајќи Shlomit дополнителен волумен.Freeda перики се направена од 100% природни Европската косата расте и избрани за оптимален обем и богатството.Коса : 100% Природни Непреработена.Коса : 100% Природни Необработени Стил : Shlomit SKU : G1762 Капа Големина : S Боја Опис : Браун со Црвеникава Боја ја нагласува Код : 30/6/8 Губење на Ветер : Кожата врвот Коса Должина : Краток Процес : рачно изработени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

УДОБНОСТ.Имавме вашата удобност во предвид при дизајнирањето на оваа Chemo Ззп / Перика Лагер.Тоа е мека и

Сакаше за неговата едноставност, Победник нуди кревката бенг, текстура дели на врвот со должина на крун

Печати на враќање превозот етикета.Дише и го задржува својот облик добро.Не се носат dreadlock на dreadlocks се но

1 .Headband Перика : Нов моден дизајн тело бран човечка коса перика со еластичен headband,без лепак и лесно да се н

Никогаш не спие со влажна коса и ќе може да ја заврши за да се спречи заплитане.Правен Disclaimer Our перики се

Постојат 2 прилагодување ремени во внатрешноста на брановидна природни црна перика, која може да се при

Материјал : Мат висока температура свила.Должина : околу 45СМ во должина.Мат високитемпература свила : не

Моделот покажува Pecan, но на листата е за Коко Крем.На Валентина Синтетички Перика од Орхидеи Колекција о

Ве молиме Имајте во предвид : Поради истиснување во текот на пакувањето или за време на транспортот, тре

па ние ви препорачуваме да не ја покријат косата кога ќе го носат вашиот headband перика, покажуваат вашиот

Зошто да Изберете Atilck 13x4 тело бран Чипка Пред Перика Човечка Коса?.Ние сме Посветени на Обезбедување На

Shlomit има директно текстура, со дели на двете страни и во задниот дел.Слоевите над мешавина беспрекорно с

【Човечка Коса Перика】10 A одделение Бразилецот човечка коса перика, не метежот и минимална пролевање, в

Како вашиот перика беше испратена надвор, откако таа била произведена, има можеби малку надвор од форма

Премиум Чипка Мус Багра – Идеален за жени користење чипка перики, синтетички ткае, природни плетенки, и

Please wait...