0
clear
  • weBoost Вози 4G-X (470510) Мобилен Телефон Сигнал Бустер, Мобилен Сигнал Бустер за Автомобили & Камиони - Verizon, AT&T, T-Mobile, Спринт - ја Зголемува 4G LTE Мобилен Сигнали – Подобрувањ?
  • -20%
  • -20%
weBoost Вози 4G-X (470510) Мобилен Телефон Сигнал Бустер, Мобилен Сигнал Бустер за Автомобили & Камиони - Verizon, AT&T, T-Mobile, Спринт - ја Зголемува 4G LTE Мобилен Сигнали – Подобрувањ?

weBoost Вози 4G-X (470510) Мобилен Телефон Сигнал Бустер, Мобилен Сигнал Бустер за Автомобили & Камиони - Verizon,

DEN 2380.80

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ : Диск 4 G-X мобилен телефон сигнал бустер е компатибилен со сите НАС превозници, вклучувајќи : AT&Т, Т-Мобиле, Verizon, Спринт, Директно се Зборува, U. S. Мобилните и многу повеќе. *Владата прописи во U. S. забрани зголемување на одредена фреквенција се користи од страна на некои од Спринт мрежа.Повеќето Спринт клиенти се уште видете подобрување на ефикасноста од ние се Зголеми сигнал бустери.СИГНАЛ БУСТЕР : На we Boost Вози 4 G-X (470510) Мобилен Телефон Сигнал Бустер ја зголемува вашата 4 G LTE и 3 G сигнал до 32 X за помалку падна повици, повисоки аудио квалитет, и побрзо вчитувања и даунлоади.ФЛЕКСИБИЛНОСТ : На we Boost Вози 4 G-X Мобилен Телефон Сигнал Бустер поддржува повеќе уреди, така што секој може да се доживее enhanced 4 G LTE и 3 G сигнали.ФРУСТРАЦИЈА СЛОБОДЕН ПОСТАВУВАЊЕ : Диск 4 G-X мобилен телефон сигнал бустер карактеристики брзо и лесно, направете го тоа сами инсталација.Сите компоненти потребни за инсталација се вклучени, со што за лесна поставување на вашиот сигнал бустер.На животниот ВЕК на БАТЕРИЈАТА : Уживајте до 2 часа на дополнителни времето на разговор со we Boost Вози 4 G-X Мобилен Телефон Сигнал Бустер.Овој мобилен телефон сигнал бустер троши само мал процент од уредот е батеријата, продолжување на животниот век на батеријата.Конектори : SMA Женски.ПЕРФОРМАНСИ : Производителот две години и 30 ден парите назад .FCC Уверение.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

На Giga MIMO165 G™ себе мерки 37.Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуаци

Ве молиме прочитајте ги упатствата пред да започнете со инсталација!Ве молиме да не контактирате докол

Исчистите Екранот : Опремени со покажувачот бирање, висока точност, може директно да се прикажат резулт

Овој сет, направи за подобрување на Црвен Лав на RAM6901 Sixnet Мобилната RTU јачина на сигналот и податоци авто

ПОГОДЕН ЗА СВЕТОТ ПРЕВОЗНИЦИ : Lintratek 4 бендови сигнал бустер поддржува бенд 28(700 MHz) бенд 5(850 MHz) бенд 2(1900 MHz)

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika RUT538 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а

ПРИМЕНА ОПСЕГ : Lintratek мобилен сигнал бустер работи на бендот 20 (800mhz) бенд 8 (900mhz) бенд 3(1800mhz) и бендот 1 (2100mhz).

Овој сет, направи за подобрување на Френклин XHGC774 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаед

9 x 22 инчи и тежи 5 Оваа Wide Ant25 G™ сет карактеристики 24 K злато позлатен конектори и антена елементи кои се ц

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

Ве молиме потврдете го вашиот мобилен сигнал бенд пред да ја купите.Verizon 4g LTE Сигнал Бустер работи со 700 Mhz

Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуации каде постојат неколку у

Од Глобален Лидер во Безжична Комуникација – Uniden, доверлив сигнал бренд од 1966 година, претставува Uniden Л

Оваа Wide Ant2Лајт™ систем е направен за As GAC55 U (SKU ASUAC55 UWDAL2) и главно се препорачува за на Отворено (Пол) аплик

Телефонот сигнал бустер нуди ќе ги покрие 35004000 квадратни.Уживајте во јасен глас разговори, моментален с

На Wide Ant25 G™ вклучува една година гаранција период.На Wide Ant25 G™ оперативен фреквентен опсег е 4506000 MHz со вр

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

На Giga MIMO165 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранци

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

Овој сет, направи за подобрување на As GAC55 U јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува Wir Eng®'s ексклуз

ФРЕКФЕНЦИЈА : Овој мобилен телефон сигнал засилувач работи за band7(2600 MHz) бенд 5(850 MHz WCDMA) бенд 2(1900 MHz КОМПЈУТ

*Да стекнат во d Bi вредности се во просек се зголемува добиени со споредба на стандардот / внатрешни уред

На Giga MIMO™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO / двојна антена совршен за ситуации каде, со цел

Оваа Giga MIMO165 G™ систем е направен за Cisco C819 HG4 GGK9 (SKU NACISC819 HGM165 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол)

Please wait...