0
clear
  • 6 Pack 4 x 4 Инчен Прекрасни Црни Чеша Камен Coasters Bluk Плоштадот Чеша Камен Првенство Увеселителен парк за Пијат Бар Кујна Дома, рачно изработени Природна, Груба Работ, Се?
  • -20%
  • -20%
6 Pack 4 x 4 Инчен Прекрасни Црни Чеша Камен Coasters Bluk Плоштадот Чеша Камен Првенство Увеселителен парк за Пијат Бар Кујна Дома, рачно изработени Природна, Груба Работ, Се?

6 Pack 4 x 4 Инчен Прекрасни Црни Чеша Камен Coasters Bluk Плоштадот Чеша Камен Првенство Увеселителен парк за

DEN 278.40

Достапност
Достапно за нарачка

Моден дизајн : Овие 100% сите природни чеша coasters фитинг било која боја на темно маси и одговара на било кујна тема, може да направи вашата домашна декорација полна со индивидуалност.Табела Безбедно : круг чеша камен имаат здрав површина која може да анти нула и лесно да се чисти, на дното на увеселителен парк има не се лизга круг мини мека мат обезбедува стабилност.Совршена Големина : Стандард круг големина, со дијаметар е 4inch.Кога се користи како увеселителен парк, тоа се вклопува во повеќето првенство големини, како што се кафе чаши, чаши пиво и вино очила.Широка примена : Не само што може да се користи како увеселителен парк, но исто така може да се користи во Занаетчиството Класа, Сликање, Пишување, DIY Материјали, Резба, Фото Реквизити, Украси, Дома Декорација и така натаму.Тоа е забавно за двете деца и возрасни.Задоволство Гарантира : Ако не сте задоволни со нашите производи, вие само треба да контактирате со нас, ние ќе го организира целосна наплата или брод надвор замена, се обидуваме се потрудиме да ги задоволат вашите барања и да го реши вашиот проблем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На увеселителен парк може постепено да се апсорбираат вода паѓа, паѓа надолу од површината на вашата ча

Coasters за пијалаци абсорбента : AIPNUN керамички увеселителен парк во собата, во споредба со другите силикон

Материјал : пред овој увеселителен парк е боја за печатење, и материјал микрофибер кожа, која е мека и ле

САРКАСТИЧЕН СМЕШНО FARMHOUSE COASTERS : 6 Овој пакет на абсорбента керамички coasters со носителот се толку забавно ќ

Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Кога треба да се исчистат, едноставно ракамиење на нашите силикони trivet

Официјално Лиценцирани DC Comics Правда Лигата Супер Херој Увеселителен парк во собата.Сет од 4 coasters функци

Овие coasters доаѓаат со шест coasters во круг или квадратни форми.Ние може да го прилагодите повеќето карактер

Кората работ coasters ќе бидат направени од еден или повеќе одржлив дрво видови, вклучувајќи рециклирани бо

Увеселителен парк Сет од 8 за Пијалаци : Секој Сет Вклучуваат Добар Квалитет на Држачот за Организирање

ГОЛЕМА АПСОРПЦИЈА на ВОДА Сет од 4 природни абсорбента камен coasters апсорбира drips и кондензација од студ о

Бруклин увеселителен парк поставен е составена од 4 различни дизајни иам Бруклин Мост, Бруклин метрото,

Leatherette.Се чувствува поддршка 10 Табела влошки 12Coasters.Носителот единица.Сè што треба да accessorize цела boardroom!Ов

4.5 Х 4.5 инчи.Перат.Може да се користи топла пегла.Памучна ткаенина, ниска лофт памук вата, памук конец.Абс

Ахат парчиња : ракана парчиња и полиран од природни ахат, секое парче е за 0.2 инчи дебела.Исклучителна ви

Висок крајот кутија наредени со чувствува и пена за да се одржи четири coasters.Изработени од екопријателск

Овие coasters дојде во круг и квадратни форми.Ние може да го прилагодите повеќето карактеристики вклучувај

75" увеселителен парк.Ние може да го прилагодите повеќето карактеристики вклучувајќи ја и големината, ма

Карактеристики : Материјал : плута Боја : како што е прикажано на слики Size : Лепило плута табла : 12 x 12 x 0.Сиг

Овие увеселителен парк поставува доаѓаат со шест coasters.Ние може да го прилагодите повеќето карактеристи

УНИКАТЕН МЕРМЕР ВАРИЈАЦИИ се осигура дека ова вино се застане ќе биде еденнаеден вид, правејќи го овој с

Тоа може да биде ставен во кујна, дневна соба, бар, хотел, ресторан, не само за да се задржи tabletop чиста, но

Дрво пијат увеселителен парк сет ќе помогне да се спречи од гребење контра tabletops.Големина : прибл.Големи

75" увеселителен парк.Ние може да го прилагодите повеќето карактеристики вклучувајќи ја и големината, ма

Смешни и Хумористични : Овие 8 смешни coasters содржат 4 хумористични реченици, и кога ќе поканите вашите при

Housewarming Подарок Избор – Овие coasters за пијалоци со LIFVER пакетот, исто така, може да биде даден како Housewarming, д

【Абсорбента Керамика】 : Нашата coasters се изработени од природна плута база и каменапсорбирање на керами

Please wait...