0
clear
  • Боја G Бања Мат Бања Килими, 20x32 Абсорбента Бања Килими Бања Душеци за Тоалет, Машина Перат Микрофибер Бања Кат Мат, Мека Кадифен Брз Сува Не се Лизга Бања Мат за Туш, ?
  • -20%
  • -20%
Боја G Бања Мат Бања Килими, 20x32 Абсорбента Бања Килими Бања Душеци за Тоалет, Машина Перат Микрофибер Бања Кат Мат, Мека Кадифен Брз Сува Не се Лизга Бања Мат за Туш, ?

Боја G Бања Мат Бања Килими, 20x32 Абсорбента Бања Килими Бања Душеци за Тоалет, Машина Перат Микрофибер Бања Кат

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Супер Мекост】меки микрофибер прави бања мат многу бушава кои ефикасно ја смирува и релаксира нозете по туш, надградена технологија овозможува мекост и удобност со меки влакна, кои не носат надвор лесно. 【Не се лизга и Сигурен】Усвои трајни TPR поддршка, која ја спречува бања мат од лизгање, чувајте го на место и така што нема да има повеќе потреба да се грижите, ако тоа може да слајд, да се осигура безбедноста.Место на мат на сува мазна кат само. 【Ултра Вода Абсорбента】напредни заклучување влакна технологија го прави тоа апсорбираат вода брзо и сува брзо.Совршен за сушење единствена на нозете по туш за да се задржи вашиот кат чисти без вода капе насекаде. 【Лесно да се Чисти】Едноставно се тресат, понесете и вакуум тоа, исто така, машина перат, тогаш линија сува или стан сува во сенка.Со трајни купови и flannelette работ, без пролевање или деформација, да се задржи во потрага добар како нов дури и по миење. 【Она што Ќе Добиете за】 : ќе добиете добро спакувани висок квалитет на перница материјали, и се 100% задоволство и доживотно поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

Материјал : Жанила Микрофибер.Soft & Топло : луксузни бања мат (20 X 32 инчи),оваа бања килими за бања прави ваш

Можете да декорирате вашиот прав соба со ставање на овој стилски килим пред када, со мијалник или суета.

Пред да го користите, тестот, ако таа работи добро на вашиот наменети за подот на самото место.Нејзините

Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.8 инчи бања мат + 17x24 инчи бања мат) се направени на зад

МЕКИ И НЕПРОПАДНА : 17.7 X29.5 Инчен / 45*75см,Нашиот кат мат е да се направи на мека корални сомот,тоа обезбедув

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

100% Полиестер.УЛТРА МЕКИ КАДИФЕНИ МАТЕРИЈАЛ : 100% Полиестер.Пријатна Племенски бања килим обезбедува мно

Густината и plushness на нашите куп надминува оној на повеќето други брендови.Ние стоиме зад нашите произво

Жанила.Мека и Кадифен Жанила : поглезите вашите нозе со softest, coziest жанила; дебели и кадифен куп помага да с

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Бања мат мека микрофибер супер абсорбента вода по туш, водата НЕ остане на површината на бања мат 【ПРОФ

Ткаенини : Микрофибер жанила ткаенини се направени со висок квалитет,добра функционална ставка мат во к

Ќе има чувство на поддршка и поголема удобност кога ќе тргнат на тоа.Тоа може да се користи во бањи, хоте

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

СТИЛСКИ КАПЧИЊА БАЊА КИЛИМ : Вклучува 1 Парче овален облик 100% памук Бања Руг кои мерки 21" x 34" и е дизајнира

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Тоа може да го смири вашиот уморни нозе и да се заштити вашите прсти од студот подот.Од децата за стари л

Заштитете ги вашите нозе од студот подот во исто време ја заштитува вашата кат од влага...

【Супер Мекост】меки микрофибер прави бања мат многу бушава кои ефикасно ја смирува и релаксира нозете

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceoземјата бања мат.Бања килим може да си го ци

Удобно Material The не се лизга бања мат е многу мека.Нашите килим мат, исто така, може да се вклопи во вашите м

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Погоден за хотелот, сауна, бања, фитнес за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба, и така натаму.Имајт

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Имаме различни бои за да го изберете.Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.Се исуши е убав и

Please wait...