0
clear
  • 6Pack BAOFENG УВ-5R Шунка Радио Долга Низа Воки Токи FCC ID Рачни двонасочна Радио со 6 Начин Мулти Банда Полнач,Програмирање Кабел,AR-771 Антена
  • -20%
  • -20%
6Pack BAOFENG УВ-5R Шунка Радио Долга Низа Воки Токи FCC ID Рачни двонасочна Радио со 6 Начин Мулти Банда Полнач,Програмирање Кабел,AR-771 Антена

6Pack BAOFENG УВ-5R Шунка Радио Долга Низа Воки Токи FCC ID Рачни двонасочна Радио со 6 Начин Мулти Банда Полнач,Програмирање

DEN 360.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Мултифункционален】Bao Feng УВ-5 R вистинската моќ, таа има Висока /Ниска Моќност Switchable;Со Функција VFO & Меморија канали скенирање, 50 CTCSS/104 DCS, Двоен дисплеј / Двоен режим на подготвеност/ за Автоматско Заклучување на Тастатурата. 【FCC заверена】Bao Feng УВ-5 R имаат FCC уверение,FCC ID : 2 AJGM-UV5 R. 【Со Шест-Пат Полначот】Со Мулти Единица Полнач,можат да ја наплатат 6pack воки-токи во исто време, заштеда на време и простор,има Безбедносни Перформанси : Ниска Топлина Дисипација / Текот Тековната Заштита / Текот Температура Заштита. 【Издржлива батерија и јасно повици】Со 1800m Ah оригинална батерија, тоа може да се задржи на чекање за долго време.Секој токи-токи има пар слушалки, кои може да се намали влијанието на бучавата на повици и подобрување на квалитетот на повиците. 【Силен Сигнал, Добиваат Широк Опсег】Во прилог на оригиналниот Baofeng антена, ние исто така им даде далеку AR-771 мека антена за да се зголеми комуникацијата на далечина и да се направи вашиот разговор неспокојот. 【Единствен Програмски Кабел】Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1,10 Windows систем, исто така, работи добро со весел софтвер.Ако вашиот радио модел не се најде софтвер , ние ќе ви помогнат да се најдат на софтверски & посебни фирмверот за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

МОРА да купите со дел број, а НЕ ТВ број на моделот.Постојат неколку моќ одбори кои одат на овој модел, и т

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

RPSTLxx M Remote Pro Серија Отворено Далечински Моќ Systems The RPSTLxx M Remote Pro серија надворешна сила.Пакет Тежина : 1005.0 ф

Еве една ламаriffic сет за секое дете, кој е подготвен да се истражуваат забава на вистински печење на Лама

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Не ' рѓосувачки Челик : Изработени од нерѓосувачки челик, го замени стариот, скршени или исчезнати paddles с

Baofeng програмирање кабел користете PL2303 чип,компатибилен со Mac, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, 10 Windows систем, и

Мобилен телефон интерфејс : ТипC 3.0 (без оглед на позитивни и негативни круг интерфејс).Школка материјал :

16pcs високо корисни и врвен квалитет на Приклучокот Тема Поправка Алатки.Убав инструмент комплет за попр

Изградена од најдобрите просторгодишна возраст пластика.Плута карактеристики флексибилни, дипломирал

CUISINART САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна CUISINART САД ГАРАНЦИЈА.Cuisinart Предност 12 Парче Керамички Обложени Serrated

44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови 44 pc Црвено 2 инчен Чувствува Кругови.Совршен за креативни проекти, в

Модел : Exquistite помине декорација вклучуваат 12 различни модели, ви помогне да се создаде уникатен DIY нокти

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Ефективни амбуланта корегирање Апликатори】 Можете да DIY вашата облека, капи, чорапи, панталони, и било

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; HRTL71830,PFTL91330,PFTL71431,IMTL715040,PFTL71330,DTL92941,PFTL71430,831294880,DTL12941,831298851,

[Size] : Вкупна Должина : 140mm / 5.51 инчен; Лажица Max Width : 15mm / 0.59 инч [Материјал] : Изработени од нерѓосувачки че

Подарок за Интимни "Meow" : мачката е секогаш да работи до вас, кога ќе дојде дома после работа.Животот стан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

BOROSILICATE СТАКЛО : Висок borosilicate стакло, слободни, алкално слободни метал оксид, најчесто се користи во бебе

Совршен Подарок Лекување на себе си или некој друг со сите најважен за одржување на здрава брада.Брада

Оваа коаксијален кабел е погоден за БЛАГАЈНИЧКИ шунка радио антена аналитичар, тјунер, switch, монитор, ата

КомпатибилностВрвен квалитет пакување од 2 замена на копчето браници LB RB за Елитата Контролер и xbox еден

12" x 2" Патникстрана (десна страна), manual за прилагодување електрични приколка кочница собранието за 7,000lb о

Бренд : AZDENT Стоматолошки Бендови Латекс слободни безбеден за пациентите чувствителни.Материјал : Медиц

Капацитет : 10m L; должина : 429mm.Направени од borosilicate стакло код 7800 Нестерилни обновливи pipet има тркалезна со

Please wait...