0
clear
  • Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, Филц Дното на Силиконски Стол Нога Маски, Мебел Влошки Стол Нога Капи за да се Спречи Кат Гребнатини и Намалување на Бучав
  • -20%
  • -20%
Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, Филц Дното на Силиконски Стол Нога Маски, Мебел Влошки Стол Нога Капи за да се Спречи Кат Гребнатини и Намалување на Бучав

Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, Филц Дното на Силиконски Стол Нога Маски, Мебел Влошки Стол Нога Капи

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

✶ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ✶ - Од силициум стол нога заштитници се погодни за мебел нога големина на 0.59-0.98 инч.Ве молиме мерка вашиот стол нога големина пред да купите.НАДГРАДБА на ДИЗАЈНОТ СО ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ - Додадете чувствува подлога на дното на стол нога капи.Тоа може да се намали прекумерната сила на триење, им овозможи на столици за да планирам тивко и мирно заедно подови (плочка, тврдо, ламинатни и винил подни) без да остават траги.НЕ-ТОКСИЧНИ МАТЕРИЈАЛИ - Чаир нога заштитници за тврдо дрво подови се направени од еластична силикони и издржливи филц, 100% не-токсични, безбедно за деца и домашни миленици.Ја спречува стол нозете од добивање на влажни и остарел.ШИРОКО се КОРИСТИ ВО КРУГ, КВАДРАТ И ДРУГИ ФОРМИ НА МЕБЕЛ НОЗЕ - Погодна за многу мебел,маси и столици,како ресторан столици, бар столици, ратан столици, кујна столици,трпезариска маса,складирање кабинет.ЛЕСЕН И УДОБЕН - На подот заштитници за столици се лесно да се инсталира и се протега да се вклопи во повеќето мебел нога форми.Мие, обновливи и лесно да се инсталира на стол нозе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Доволно количество : има 4 самолепливи чувствува лента ролни што може да се совпадне со различни мебел в

【Најновите Надгради Материјали】 Нашиот кат стол заштитници доаѓаат со чувствува подлога, која ги комб

Оваа castor првенство има надворешен дијаметар на 65mm во најширока внатрешниот дијаметар е 60mm на врвот која

【УБАВА И АНТИ ' РЃА】Прилагодливи мебел нозе орев и конец површина од поцинкуван синтеза, формирање маз

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 99(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

2 / 4 / 8 / 16 парче сет на силиконски маса и стол нога маска заштитник на мебел нога стол нога заштитник покр

Главен Материјал : Алуминиум; Пакет Содржина : 1 x Алуминиум Диск.Име на производ : Алуминиумско Диск; Тежи

Најдобра Заштита за вашиот дрвени, ламинат, и tiled подови & мебел од оштетување.Нашите опфаќа создаде силн

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

Пакет од 40 парчиња 18 / 22 / 25 / 28 / мм дебел мебел увеселителен парк, ноктите тип најлон подлога кат заштита п

✔1 Тип на производ : Висок квалитет браун тешки ноктите на антилизгачки чувствува влошки ✔2 Материјал :

На мебел нозе се погодни за софи, кабинети, гардероби, чевли кабинети, бања кабинети, ноќни кабинети и др

МЕКИ, НО ТЕШКО Нашите мебел влошки се меки, но тешко со здрави екопријателски материјал на висока јачин

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

Амортизирање и шок апсорпција : овие амортизирање влошки се погодни за стакло десктоп, фото рамки, врати

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

Објектот Пакет Количина : 200 | Големина Име : 30 Duro.Нашите производи им помогне на секој од DIYers да инженери

Please wait...